Понеділок, 18.06.2018
Вітаю вас, Гість | RSS |
Європейський Союз

Європейський Союз

Статистика

Яндекс.Метрика

Рейтинг@Mail.ru

Проверить тИЦ и PR

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 
Розпорядження Погребищенської РДА
 
2014 рік
 
№ 001-200
 
 
  1. Розпорядження № 1 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Дзюньківської сільської ради (скачати)
  2. Розпорядження № 2 Про затвердження Порядку погодження головою районної державної адміністрації пріоритетів та планів роботи територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади (скачати)
  3. Розпорядження № 3 Про направлення малолітньої дитини в державний заклад (скачати)
  4. Розпорядження № 4 Про схвалення прогнозу районного бюджету на 2015-2016 роки (скачати)
  5. Розпорядження № 5 Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 19.01.2011 р. №12 «Про районну комісію з питань захисту прав дитини» (скачати)
  6. Розпорядження № 6 Про створення комісії та проведення річної перевірки секретних документів (скачати)
  7. Розпорядження № 7 Про затвердження коефіцієнтів пофакторного впливу (скачати)
  8. Розпорядження № 8 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 20 січня 2012 року № 22 “Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель резервного фонду на території Сніжнянської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва” (скачати)
  9. Розпорядження № 9 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Андрушівської сільської ради (скачати)
  10. Розпорядження № 10 Про припинення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування (скачати)
  11. Розпорядження № 11 Про затвердження граничної чисельності штатних працівників Погребищенського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді (скачати)
  12. Розпорядження № 12 Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу організаційної роботи апарату Погребищенської райдержадміністрації (скачати)
  13. Розпорядження № 13 Про затвердження графіка науково-технічного опрацювання документів (скачати)
  14. Розпорядження № 14 Про внесення змін до тимчасового розпису районного бюджету на І квартал 2014 року (скачати)
  15. Розпорядження № 15 Про внесення змін до тимчасового районного бюджету на 1 квартал 2014 року (скачати)
  16. Розпорядження № 16 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 17.05.2013 року № 113 (скачати)
  17. Розпорядження № 17 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 13 червня 2012 року № 297 “Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди із земель запасу на території Дзюньківської сільської ради для сінокосіння та випасання худоби” (скачати)
  18. Розпорядження № 18 Про план роботи районної державної адміністрації на лютий 2014 року (скачати)
  19. Розпорядження № 19 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Морозівської сільської ради (скачати)
  20. Розпорядження № 20 Про призначення відповідального за газове господарство (скачати)
  21. Розпорядження № 21 Про реалізацію державної антикорупційної політики та здійснення заходів запобігання і протидії корупції (скачати)
  22. Розпорядження № 22 Про утворення районної комісії з питань комплексних перевірок захисних споруд цивільного захисту (скачати)
  23. Розпорядження № 23 Про внесення змін до тимчасового розпису районного бюджету на І квартал 2014 року (скачати)
  24. Розпорядження № 24 Про направлення малолітніх дітей в державний заклад (скачати)
  25. Розпорядження № 25 Про створення комісії з перевірки наявності печаток і штампів в апараті райдержадміністрації (скачати)
  26. Розпорядження № 26 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 29.04.2005 року № 193 (скачати)
  27. Розпорядження № 27 Про утворення комісії з питань проведення обстежень технічного стану котелень району (скачати)
  28. Розпорядження № 28 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  29. Розпорядження № 29 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  30. Розпорядження № 30 Про встановлення компенсації (скачати)
  31. Розпорядження № 31 Про Положення про сектор з питань сім’ї, молоді та спорту Погребищенської районної державної адміністрації (скачати)
  32. Розпорядження № 32 Про перевірку виконавчого комітету Збаржівської сільської ради із здійснення ним делегованих повноважень органів виконавчої влади (скачати)
  33. Розпорядження № 33 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Мончинської сільської ради (скачати)
  34. Розпорядження № 34 Про затвердження складу Громадської ради при районній державній адміністрації (скачати)
  35. Розпорядження № 35 Про розробку проекту землеустрою щодо еколого – економічного обгрунтування сівозмін та впорядкування угідь на земельних ділянках, що використовуються на умовах оренди фермерським господарством “Марія-Б” на території Білашківської сільської ради (скачати)
  36. Розпорядження № 36 Про розробку проекту землеустрою щодо еколого – економічного обгрунтування сівозмін та впорядкування угідь на земельних ділянках, що використовуються на умовах оренди сільськогосподарським товариством з обмеженою відповідальністю “Левківське” на території Левківської сільської ради (скачати)
  37. Розпорядження № 37 Про розподіл обов'язків між головою, першим заступником, заступниками голови, керівником апарату районної державної адміністрації (скачати)
  38. Розпорядження № 38 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 12. 10. 2007 року № 588 “Про затвердження протоколу розподілу земельних ділянок між власниками сертифікатів, виготовлення та видачу державних актів на право власності на земельні ділянки громадянам на території Павлівської сільської ради” (скачати)
  39. Розпорядження № 39 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Морозівської сільської ради (скачати)
  40. Розпорядження № 40 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Морозівської сільської ради (скачати)
  41. Розпорядження № 41 Про проведення в райдержадміністрації щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов'язків і завдань (скачати)
  42. Розпорядження № 42 Про проведення районного туру дитячо-юнацького конкурсу естрадної пісні та танцю “Музична парасолька”. (скачати)
  43. Розпорядження № 43 Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” (скачати)
  44. Розпорядження № 44 Про затвердження календарного плану проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” у 2014 році (скачати)
  45. Розпорядження № 45 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  46. Розпорядження № 46 Про передачу у власність земельних ділянок, розташованих на території Білашківської сільської ради (скачати)
  47. Розпорядження № 47 Про затвердження Порядку фінансування витрат на поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій та інвалідів війни за рахунок субвенції з обласного бюджету (скачати)
  48. Розпорядження № 48 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Очеретнянської сільської ради (скачати)
  49. Розпорядження № 49 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Чапаєвської сільської ради (скачати)
  50. Розпорядження № 50 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Левківської сільської ради (скачати)
  51. Розпорядження № 51 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Левківської сільської ради (скачати)
  52. Розпорядження № 52 Про надання дозволу ФГ «Ставнійчука П.Ю.» на будівництво комплексу доробки зерна із встановленням зерносушарки на території Старостинецької сільської ради Погребищенського району (скачати)
  53. Розпорядження № 53 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 12 липня 2005 року № 311 „Про організацію обстежень спеціалізованих підприємств, які здійснюють операції з металобрухтом” (скачати)
  54. Розпорядження № 54 Про склад комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців райдержадміністрації (скачати)
  55. Розпорядження № 55 Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування (скачати)
  56. Розпорядження № 56 Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування (скачати)
  57. Розпорядження № 57 Про направлення малолітньої дитини в державний заклад (скачати)
  58. Розпорядження № 58 Про організацію груп з підготовки дітей 5 – річного віку до школи (скачати)
  59. Розпорядження № 59 Про проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України у 2014 році (скачати)
  60. Розпорядження № 60 Про план роботи районної державної адміністрації на березень 2014 року (скачати)
  61. Розпорядження № 61 Про погодження проекту землеустрою, що забезпечує еколого – економічне обгрунтування сівозмін та впорядкування угідь на земельних ділянках, які використовуються на умовах оренди товариством з обмеженою відповідальністю “Новофастівське” на території Саражинецької, Павлівської та Борщагівської сільських рад (скачати)
  62. Розпорядження № 62 Про погодження проекту землеустрою, що забезпечує еколого – економічне обгрунтування сівозмін та впорядкування угідь на земельних ділянках, які використовуються на умовах оренди товариством з обмеженою відповідальністю “Новофастівське” на території Сніжнянської та Морозівської сільських рад (скачати)
  63. Розпорядження № 63 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  64. Розпорядження № 64 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  65. Розпорядження № 65 Про створення комісії та проведення перевірки стану режиму секретності (скачати)
  66. Розпорядження № 66 Про чергування 08-10 березня 2014 року (скачати)
  67. Розпорядження № 67 Про створення дитячого будинку сімейного типу та влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування (скачати)
  68. Розпорядження № 68 Про результати проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов’язків і завдань (скачати)
  69. Розпорядження № 69 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Білашківської сільської ради (скачати)
  70. Розпорядження № 70 Про проведення двомісячників та санітарних днів з озеленення та благоустрою території району в 2014 році (скачати)
  71. Розпорядження № 71 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Довгалівської сільської ради (скачати)
  72. Розпорядження № 72 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Борщагівської сільської ради (скачати)
  73. Розпорядження № 73 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  74. Розпорядження № 74 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 10 жовтня 2012 року № 463 (скачати)
  75. Розпорядження № 75 Про передачу у власність земельної ділянки розташованої на території Мончинської сільської ради (скачати)
  76. Розпорядження № 76 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Білашківської сільської ради (скачати)
  77. Розпорядження № 77 Про надання статусу дитини-сироти (скачати)
  78. Розпорядження № 78 Про дорадчий орган при секторі з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (скачати)
  79. Розпорядження № 79 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 06.04.2011 року № 137 (скачати)
  80. Розпорядження № 80 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  81. Розпорядження № 81 Про припинення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування (скачати)
  82. Розпорядження № 82 Про внесення змін до договору оренди земельних ділянок невитребуваних паїв розташованих на території Розкопанської сільської ради (скачати)
  83. Розпорядження № 83 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Гопчицької сільської ради (скачати)
  84. Розпорядження № 84 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  85. Розпорядження № 85 Про районну спостережну комісію (скачати)
  86. Розпорядження № 86 Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту району на 2014 рік (скачати)
  87. Розпорядження № 87 Про план роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2014 року (скачати)
  88. Розпорядження № 88 Про план роботи районної державної адміністрації на квітень 2014 року (скачати)
  89. Розпорядження № 89 Про припинення опалювального сезону 2013 – 2014 років у Погребищенському районі (скачати)
  90. Розпорядження № 90 Про право першого та другого підписів на грошових, фінансових, платіжних документах (скачати)
  91. Розпорядження № 91 Про надання пільг та субсидій на тверде паливо та скраплений газ у 2014 році (скачати)
  92. Розпорядження № 92 Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 22 січня 2014 року № 7 (скачати)
  93. Розпорядження № 93 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  94. Розпорядження № 94 Про створення комісії та проведення квартальної перевірки секретних документів (скачати)
  95. Розпорядження № 95 Про призначення піклувальника дитини-сироти (скачати)
  96. Розпорядження № 96 Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 08.02.2007 року № 85 (скачати)
  97. Розпорядження № 97 Про утворення комісії з оцінки вартості дарунків, одержаних як подарунки, в апараті районної державної адміністрації (скачати)
  98. Розпорядження № 98 Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації у вихідні дні (скачати)
  99. Розпорядження № 99 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  100. Розпорядження № 100 Про визнання такими, що втратили чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 23.12.2013 року № 333 та від 30.12.2013 року № 354 (скачати)
  101. Розпорядження № 101 Про передачу у власність земельних ділянок розташованих на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  102. Розпорядження № 102 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Гопчицької сільської ради (скачати)
  103. Розпорядження № 103 Про створення комісії з використання коштів на придбання та списання матеріальних цінностей (скачати)
  104. Розпорядження № 104 Про зняття з контролю розпорядження голови райдержадміністрації від 2 серпня 2013 року № 319 (скачати)
  105. Розпорядження № 105 Про чергування 19-21 квітня 2014 року (скачати)
  106. Розпорядження № 106 Про зняття з контролю окремих розпоряджень голови райдержадміністрації (скачати)
  107. Розпорядження № 107 Про затвердження Положення про відділ організаційної роботи апарату Погребищенської районної державної адміністрації (скачати)
  108. Розпорядження № 108 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  109. Розпорядження № 109 Про районну робочу комісію з питань координації діяльності з надання компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін та тарифів на комунальні послуги (скачати)
  110. Розпорядження № 110 Про внутрішній розпорядок роботи райдержадміністрації (скачати)
  111. Розпорядження № 111 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  112. Розпорядження № 112 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  113. Розпорядження № 113 Про встановлення ліміту легкових автомобілів, що обслуговують апарат та структурні підрозділи райдержадміністрації (скачати)
  114. Розпорядження № 114 Про чергування 1-4 та 9-11 травня 2014 року (скачати)
  115. Розпорядження № 115 Про перевірку виконавчого комітету Новофастівської сільської ради із здійснення ним делегованих повноважень органів виконавчої влади (скачати)
  116. Розпорядження № 116 Про затвердження заходів щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них в Погребищенському районі (скачати)
  117. Розпорядження № 117 Про відзначення в районі Дня матері, Міжнародного дня сім’ї та Міжнародного дня захисту дітей (скачати)
  118. Розпорядження № 118 Про план роботи районної державної адміністрації на травень 2014 року (скачати)
  119. Розпорядження № 119 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  120. Розпорядження № 120 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  121. Розпорядження № 121 Про затвердження граничної чисельності працівників апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації (скачати)
  122. Розпорядження № 122 Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей Погребищенського району (скачати)
  123. Розпорядження № 123 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Андрушівської сільської ради (скачати)
  124. Розпорядження № 124 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПАТ “Державний ощадний банк України” на території Погребищенської міської ради (скачати)
  125. Розпорядження № 125 Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців (скачати)
  126. Розпорядження № 126 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 28 лютого 2014 року № 59 (скачати)
  127. Розпорядження № 127 Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 19.01.2011 р. №12 «Про районну комісію з питань захисту прав дитини» (скачати)
  128. Розпорядження № 128 Про оголошення конкурсу на заміщення посади державного службовця (скачати)
  130. Розпорядження № 130 Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця (скачати)
  131. Розпорядження № 131 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  132. Розпорядження № 132 Про створення опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування), районної державної адміністрації (скачати)
  135. Розпорядження № 135 Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування (скачати)
  136. Розпорядження № 136 Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 15.05.2013 р. № 107 „Про організацію роботи з укладання колективних договорів і угод на 2013-2015 роки в Погребищенському районі” (скачати)
  137. Розпорядження № 137 Про затвердження Положення про відділ економічного розвитку і торгівлі Погребищенської районної державної адміністрації (скачати)
  138. Розпорядження № 138 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  139. Розпорядження № 139 Про призначення опікуна дітей, позбавлених батьківського піклування (скачати)
  140. Розпорядження № 140 Про зняття з контролю та продовження терміну дії контролю розпорядження голови райдержадміністрації (скачати)
  141. Розпорядження № 141 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Очеретнянської сільської ради (скачати)
  142. Розпорядження № 142 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Мончинської сільської ради (скачати)
  143. Розпорядження № 143 Про невідкладні заходи з підвищення готовності техніки до постачання під час часткової мобілізації (скачати)
  144. Розпорядження № 144 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  145. Розпорядження № 145 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 4.12.2009 року № 501 (скачати)
  146. Розпорядження № 146 Про утворення районного штабу з питань переселення та розв'язання соціально-побутових проблем громадян, які залишають Автономну Республіку Крим і м. Севастополь у зв'язку з військовою агресією з боку Російської Федерації (скачати)
  147. Розпорядження № 147 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 14.01.2010 року № 5 „Про заходи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення” (скачати)
  148. Розпорядження № 148 Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця (скачати)
  149. Розпорядження № 149 Про здешевлення вартості путівок (скачати)
  150. Розпорядження № 150 Про план роботи районної державної адміністрації на червень 2014 року (скачати)
  152. Розпорядження № 152 Про відзначення з нагоди 18-ї річниці Конституції України (скачати)
  153. Розпорядження № 153 Про перерахунок заробітної плати (скачати)
  154. Розпорядження № 154 Про чергування 07 - 09 червня 2014 року (скачати)
  155. Розпорядження № 155 Про призначення піклувальника дитини, позбавленої батьківського піклування (скачати)
  156. Розпорядження № 156 Про призначення опікуна над дітьми, позбавленими батьківського піклування (скачати)
  157. Розпорядження № 157 Про створення експертної комісії з питань таємниць та затвердження Положення про експертну комісію з питань таємниць (скачати)
  158. Розпорядження № 158 Про преміювання працівників апарату, відділів та управлінь Погребищенської райдержадміністрації (скачати)
  159. Розпорядження № 159 Про склад постійно діючої комісії з перевірки знань з питань охорони праці (скачати)
  160. Розпорядження № 160 Про затвердження Положення про управління агропромислового розвитку Погребищенської райдержадміністрації (скачати)
  161. Розпорядження № 161 Про відзначення в районі Дня молоді (скачати)
  162. Розпорядження № 162 Про флюорографічне обстеження населення району (скачати)
  163. Розпорядження № 163 Про організацію проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади (скачати)
  164. Розпорядження № 164 Про чергування 28-30 червня 2014 року (скачати)
  165. Розпорядження № 165 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  166. Розпорядження № 166 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 13.05.2014 року № 126 (скачати)
  167. Розпорядження № 167 Про проведення у Погребищенському районі жнивної кампанії 2014 року (скачати)
  168. Розпорядження № 168 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди із земель водного фонду Старостинецької сільської ради для експлуатації та догляду за гідротехнічними, іншими водогосподарськими спорудами і каналами (скачати)
  169. Розпорядження № 169 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Павлівської сільської ради (скачати)
  170. Розпорядження № 170 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Білашківської сільської ради (скачати)
  171. Розпорядження № 171 Про план роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2014 року (скачати)
  172. Розпорядження № 172 Про план роботи районної державної адміністрації на липень 2014 року (скачати)
  173. Розпорядження № 173 Про підготовку господарського комплексу та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років (скачати)
  174. Розпорядження № 174 Про формування регіональних ресурсів продовольчого зерна у 2014-2015 маркетинговому році (скачати)
  175. Розпорядження № 175 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  176. Розпорядження № 176 Про перевірку виконавчого комітету Довгалівської сільської ради із здійснення ним делегованих повноважень органів виконавчої влади (скачати)
  177. Розпорядження № 177 Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів (скачати)
  178. Розпорядження № 178 Про затвердження переліку адміністративних послуг та документів дозвільного характеру (скачати)
  179. Розпорядження № 179 Про питання соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції (скачати)
  180. Розпорядження № 180 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  181. Розпорядження № 181 Про передачу у власність земельних ділянок, розташованих на території Спичинецької сільської ради (скачати)
  181. Розпорядження № 189 Про створення комісії та проведення квартальної перевірки секретних документів (скачати)
  182. Розпорядження № 192 Про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань працівників апарату та структурних підрозділів Погребищенської райдержадміністрації (скачати)
  182. Розпорядження № 195 Про приймання-передачу програмно-апаратних комплексів та обладнання системи відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення (скачати)
  182. Розпорядження № 196 Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік (скачати)
  182. Розпорядження № 197 Про відзначення з нагоди святкування 23-ї річниці Незалежності України (скачати)
  182. Розпорядження № 198 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Білашківської сільської ради (скачати)
  182. Розпорядження № 199 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  182. Розпорядження № 200 Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої на території Левківської сільської ради (скачати)
 
 
 
 
 


Пошук
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Погода в Погребищі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Валюта в Погребищі
Вибір кольору: