Понеділок, 18.06.2018
Вітаю вас, Гість | RSS |
Європейський Союз

Європейський Союз

Статистика

Яндекс.Метрика

Рейтинг@Mail.ru

Проверить тИЦ и PR

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 
Цивільний захист


 
Наказ
начальника цивільного захисту району
 
«12» вересня 2014р. № 4 м.Погребище


  " Про проведення в районі місячника цивільного захисту"

  Згідно з планом, затвердженим начальником цивільної оборони області та на основі плану підготовки ЦО району, в період з 17 вересня по 17 жовтня 2014 року проводиться місячник цивільного захисту.

  З метою забезпечення підготовки і проведення місячника,
 
НАКАЗУЮ:

  1.Головному спеціалісту відділу житлово - комунального господарства, розвитку інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації (Грішаєнко В.Б.) до 15 вересня розробити план проведення місячника і представити мені на затвердження. В ході проведення місячника забезпечити надання методичної і консультативної допомоги головам виконкомів місцевих рад, керівникам об"єктів господарської діяльності з питань організації підготовки і проведення місячника.

  2.Головам місцевих рад, керівникам організацій, установ, підприємств в ході місячника провести заходи по доведенню вимог і завдань визначених в Кодексі цивільного захисту до населення, персоналу трудових колективів.
  Організувати вивчення правил поведінки та способів і методів захисту при виникненні надзвичайних ситуацій.
  З цією метою в період місячника проводити лекції, заняття, використовувати оперативні наради, збори, засоби інформації, тощо.

  2.1.На об"єктах господарської діяльності організувати виставки ( показ ) населенню засобів індивідуального захисту, радіометричних і дозиметричних приладів, демонстрування правил їх застосування.

  3.Начальнику відділу освіти райдержадміністрації (Бутенко З.М.), директорам ВПУ № 42 (Огородник С.В.) та медколеджу (Гаврилюк О.Ф.) особливу увагу в ході місячника звернути на організацію проведення в навчальних закладах району лекцій, бесід про завдання та діяльність цивільного захисту, організувати виставки технічних засобів ЦЗ, приладів та засобів індивідуального захисту, висвітлення питань цивільного захисту в стінних газетах, добиваючись усвідомлення учнями необхідності набуття твердих знань з основ цивільного захисту, методів захисту і правил поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій.

  4.Про виконання запланованих та проведених заходів з представленням фотоматеріалів доповісти мені до 22 жовтня 2014 року.

  5.Контроль за виконанням заходів в ході проведення місячника покладаю на головного спеціаліста відділу житлово - комунального господарства, розвитку інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації Грішаєнка В.Б.

  Голова Погребищенської райдержадміністрації,
  начальник цивільного захисту району
С. Скарбовійчук  
  План проведення місячника цивільного захисту в Погребищенському районі (Скачати)
 

Пошук
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Погода в Погребищі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Валюта в Погребищі
Вибір кольору: