Понеділок, 18.06.2018
Вітаю вас, Гість | RSS |
Європейський Союз

Європейський Союз

Статистика

Яндекс.Метрика

Рейтинг@Mail.ru

Проверить тИЦ и PR

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 
 
Податкова інформує
 


13.09.2014р.


  Про спростування листів від імені Державної фіскальної служби України щодо сплати податку на нерухоме майно

  Управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Вінницькій області інформує про те, що через мережу Інтернет з електронної адреси: nalogs_ua@minrd.gov.ua розповсюджуються листи від імені Державної фіскальної служби України. В них міститься пропозиція ознайомитися з документами щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що знаходяться у додатку.

  Зокрема,
  «Адрес отправителя: - nalogs_ua@minrd.gov.ua
  Государственная фискальная служба України
  Львовская пл.,8 Украина, 04655, Киев-53
  Тел.(044) 271-23-41

  Здравствуйте. Напоминаем Вам о том, что согласно ст.265 НК, платить налог на недвижимое имущество, отличное от земельного участка, ежегодно обязаны физические и юридические лица, в том числе и нерезиденты, являющиеся собственниками объектов жилой недвижимости, просим Вас ознакимится с документами (прилагаем к письму для ознакомления) и принять соответствующие меры. В противном случаи Вас ожидают следующие неприятности:

  1. По должникам материалы передаются судебным приставам для возбуж-дения судопроизводства и ареста имущества
  2. Судебные приставы могут наложить арест на зарплатную карту либо на пенсионную карту
  3. На сумму задолженности ежедневно растет пеня.

  Дана електронна адреса у Державній фіскальній службі України не зареєстрована, інформація, яка передається не відповідає дійсності, а додатки містять шкідливе програмне забезпечення і можуть нести небезпеку для ком’ютерної техніки.

  У зв’язку із викладеним та з метою запобігання можливим фактам дискредитації підрозділів Державної фіскальної служби України, просимо платників податків та громадськість у разі володіння інформацією, що може сприяти встановленню осіб, причетних до розсилки зазначених листів, надати її на телефон „довіри” ((0432) 660205) управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Вінницькій області, для перевірки та вжиття необхідних заходів.

  Управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Вінницькій області
 
09.07.2014р
 

  Оновлений фінансовий звіт малий бізнес подаватиме за результатами 2014 року

  Мінфін роз'яснив, як звітуватимуть до ДПІ суб'єкти малого підприємництва в зв'язку із змінами стандартів бухобліку.

  Платники податку на прибуток подають до податкових інспекцій у визначених Податковим кодексом випадках квартальну чи річну фінансову звітність. При цьому для підприємств, що відповідно до Господарського кодексу України належать до суб'єктів малого підприємництва, в тому числі до суб'єктів мікропідприємництва, це буде річна фінансова звітність.

  Враховуючи, що оновлена форма Фінансового звіту суб'єкта малого підприємництва та Спрощеного фінансового звіту суб'єкта малого підприємництва набрала чинності в березні поточного року, платники їх будуть заповнювати за результатами 2014 року.

  Оновлена форма Фінансового звіту суб'єкта малого підприємництва та спрощеного фінансового звіту суб'єкта малого підприємництва затверджена наказом Міністерства фінансів України від 08.02.2014 року №48 «Про затвердження змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з бухгалтерського обліку», який набрав чинності 18 березня 2014 року

  Заступник начальника Козятинської ОДПІ Л. Мороз
 

24.06.2014


  Оперативники Міндоходів попередили незаконну реалізацію підакцизних товарів.

  Співробітники підрозділу протидії незаконному обігу підакцизних товарів ГУ Міндоходів у Вінницькій області встановили факт реалізації товарів підакцизної групи без відповідних дозвільних документів на одному зі складських приміщень у Вінницькій області. Вилучення відбулося в рамках загальнодержавної операції «Акциз-2014», що спрямована на детінізацію ринку підакцизних товарів – в період дії операції серед іншого посилено відпрацьовується мережа оптово-роздрібної реалізації даного виду продукції.

  В ході огляду з незаконної реалізації вилучено алкогольних та тютюнових виробів на суму понад 500 тисяч гривень. Продукція вилучена до прийняття рішення відповідно до чинного законодавства.

  Підприємства-неплатники «пробачили» боргів на 300 тисяч гривень

  Кримінальна відповідальність загрожує службовим особам двох приватних підприємств на Вінниччині за незаконну реалізацію майна, що перебувало в заставі. Не зважаючи на те, що одне з підприємств було переможцем державних закупівель і реалізувало товарів ряду держустанов на суму понад 3 мільйони гривень, а інше підприємство було постачальником переможця, обидва мали заборгованість по сплаті податків і зборів до бюджету. У зв’язку з цим частина майна обох суб’єктів господарювання описана у податкову заставу. Втім, як встановили оперативні співробітники Вінницької ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницькій області, службові особи підприємств заставним майном розпорядилися по-своєму: реалізували його на загальну суму понад 300 тисяч гривень, не повідомивши про це податкових інспекторів та не спрямувавши жодної гривні в рахунок погашення заборгованості по платежах до бюджету.

  Інформація про вчинене правопорушення внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, службові особи підозрюються у перевищенні службових повноважень. Слідчі вживають заходи до відшкодування завданих бюджету збитків.


  Умови придбання ОВДП "Військові"

  Міністерство фінансів України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2014 року №100 «Про випуск казначейських зобов’язань «Військові» з 21 травня 2014 року розпочинає розміщення казначейських зобов’язань «Військові» серії В на пред’явника в документарній формі загальним обсягом 100 млн. гривень із строком обігу 24 місяці, номінальною вартістю 1000 гривень, відсотковою ставкою 7% річних та сплатою купонів кожні шість місяців у розмірі 35 гривень.

  Продаж казначейських зобов’язань фізичним особам буде здійснюватися в понад 2200 установах Публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» на всій території України за продажною вартістю, що встановлена Міністерством фінансів (наказ Міністерства фінансів «Про затвердження Порядку визначення вартості продажу казначейських зобов'язань «Військові» серії В та форми бланка сертифіката казначейського зобов'язання «Військові» серії В» від 17.04.2014 №415, зареєстрований в Міністерстві юстиції від 25.04.2014 за №450/25227).

  З метою забезпечення однакового рівня дохідності для покупців, вартість продажу казначейських зобов’язань змінюється залежно від часу їх розміщення. У перший день казначейські зобов’язання продаються за номінальною вартістю, а в наступні дні їх розміщення здійснюється за вартістю продажу, яка зростає з урахуванням накопиченого доходу, виходячи із встановленого розміру доходу за купоном (чим ближчий час купонної виплати, тим вища ціна продажу).

  Перевагами такого інструменту інвестування коштів, як казначейські зобов’язання України, для населення є: надійність, гарантована державою, доступна номінальна вартість, випуск в документарній формі на пред’явника, що значно спрощує процедуру купівлі, обігу та погашення, відсутність оподаткування доходів, отриманих за казначейськими зобов’язаннями.

  Для успішної реалізації проекту випуску казначейських зобов’язань «Військові» чітко визначається мета залучення коштів та формулюється заклик до спільноти щодо об’єднання зусиль, бажань та намірів долучитися до розбудови нової країни шляхом спрямування власних коштів на придбання державних цінних паперів, а також створення можливостей відчути причетність до вирішення загальнонаціональних проблем, об’єднання зусиль та ресурсів, надати фінансову допомогу вітчизняним Збройним Силам з метою підвищення їх боєготовності та зміцнення обороноздатності держави.

  Заступник начальника Козятинської ОДПІ Л.М.Мороз
 
28.02.2014р
 
  Затверджено форму Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт
 
  Звіт подається за встановленою формою до закінчення 5-го банківського дня, що настає за днем, у якому платник податку завершує відрядження або завершує виконання цивільно-правової дії за дорученням та за рахунок податкового агента платника податку, що видав кошти під звіт.
 
  Якщо під час службового відрядження платник застосовував платіжні картки:
 
 - з отриманням готівки, він подає Звіт і повертає надміру витрачену суму до закінчення 3-го банківського дня після завершення відрядження;
 
 - для проведення безготівкових розрахунків, а строк подання Звіту не перевищив 10 банківських днів, за наявності поважних причин роботодавець (самозайнята особа) може продовжити такий строк до 20 банківських днів (до з’ясування питання в разі виявлення розбіжностей між відповідними звітними документами).
 
  За наявності надміру витрачених коштів така сума повертається платником податку в касу або зараховується на банківський рахунок особи, що їх видала, до або під час подання Звіту.
 
  У разі, коли платник податку не повертає суму надміру витрачених коштів протягом звітного місяця, на який припадає граничний строк (до закінчення 3-го або 5-го, а в окремих випадках 10-го чи 20-го банківського дня, що настає за днем, у якому завершується відрядження або виконання цивільно-правової дії), то така сума підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб за ставками 15% або 17 % відповідно до ст.167 Податкового кодексу України за рахунок будь-якого оподатковуваного доходу (після його оподаткування) за відповідний місяць. У разі недостатності суми доходу – за рахунок оподатковуваних доходів наступних звітних місяців до повної сплати суми такого податку.
 
  Звіт складається підзвітною особою, що отримала такі кошти на підприємствах всіх організаційно-правових форм або у самозайнятої особи.
 
  Форма Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт та Порядок його складання затверджені Наказом Міністерства доходів і зборів України від 24.12.2013 N 845.
 
 
  Змінилися ставки акцизного податку на алкогольні напої
 
  Нові ставки акцизного податку на алкогольні напої, крім коньяків, встановлюються з 1 березня 2014 року. Так на вина натуральні з доданням спирту, вина міцні (кріплені), вермути ставка акцизного податку за 1 літр складає 2,86 грн., на вина ігристі та газовані за 1 літр - 4,16 грн., на спирти етилові, неденатуровані, денатуровані, спиртні напої, лікери та інші напої, що містять спирт за 1 літр 100-відсоткового спирту - 56,42 грн.
 
  А на коньяки вводиться нова ставка акцизного податку з 1 квітня 2014 року – 56,42 грн. за 1 літр 100-відсоткового спирту, яка буде діяти до 31 грудня 2015 року.
 
  Не змінними залишаються ставки акцизного податку на пиво, вина виноградні натуральні та сидр і перрі.
 
  Такі зміни внесені Законом України від 19 грудня 2013р. № 713-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставок окремих податків».
 
 
  Затверджено форму Квитанції про прийняття податків та зборів
 
  Зазначена квитанція використовується для сплати податків і зборів через каси сільських (селищних) рад мешканцями сільської місцевості.
 
  Тепер при сплаті податків і зборів, у тому числі й плати за землю, видаються квитанції встановленого зразку.
 
  Форма квитанції затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 27.12.2013 року № 856 «Про затвердження форми Квитанції про прийняття податків та зборів» та розміщена на веб-порталі Міністерства доходів і зборів в розділі «податкове законодавство» http://minrd.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/nakazi/63057.html.
 
  Порядок отримання зазначеної квитанції залишився без змін.
 
 
 
 
 
 
 
 


Пошук
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Погода в Погребищі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Валюта в Погребищі
Вибір кольору: