Понеділок, 18.06.2018
Вітаю вас, Гість | RSS |
Європейський Союз

Європейський Союз

Статистика

Яндекс.Метрика

Рейтинг@Mail.ru

Проверить тИЦ и PR

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 
Розпорядження Погребищенської РДА
 
2012 рік
 
№ 541-682
 
 
  1. Розпорядження № 541 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  2. Розпорядження № 542 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Черемошненської сільської ради (скачати)
  3. Розпорядження № 543 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Черемошненської сільської ради (скачати)
  4. Розпорядження № 544 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  5. Розпорядження № 545 Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки водного фонду, розташованої на території Сніжнянської сільської ради (скачати)
  6. Розпорядження № 546 Про внесення змін до районного бюджету (скачати)
  7. Розпорядження № 547 Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування (скачати)
  8. Розпорядження № 548 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  9. Розпорядження № 549 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель запасу та резервного фонду на території Морозівської сільської ради (скачати)
  10. Розпорядження № 550 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  11. Розпорядження № 551 Про затвердження положення про преміювання працівників апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації (скачати)
  12. Розпорядження № 552 Про надання статусу дитини-сироти (скачати)
  13. Розпорядження № 553 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель запасу та резервного фонду на території Довгалівської сільської ради (скачати)
  14. Розпорядження № 554 Про затвердження детального плану території для будівництва зерноскладу та добудови критого току на території Андрушівської сільської ради (скачати)
  15. Розпорядження № 556 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди для створення фермерського господарства із земель резервного фонду на території Ширмівської сільської ради (скачати)
  16. Розпорядження № 557 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  17. Розпорядження № 558 Про преміювання працівників апарату, відділів та управлінь Погребищенської райдержадміністрації (скачати)
  18. Розпорядження № 559 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  19. Розпорядження № 560 Про преміювання заступників начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (скачати)
  20. Розпорядження № 561 Про надання в оренду земельних ділянок земель резервного фонду Плисківської сільської ради для ведення фермерського господарства (скачати)
  21. Розпорядження № 562 Про надання в оренду земельної ділянки земель запасу Плисківської сільської ради для ведення фермерського господарства (скачати)
  22. Розпорядження № 564 Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель резервного фонду на території Очеретянської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (скачати)
  23. Розпорядження № 565 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельних ділянок в натуру (на місцевість) на території Довгалівської сільської ради (скачати)
  24. Розпорядження № 566 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Довгалівської сільської ради (скачати)
  25. Розпорядження № 567 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Довгалівської сільської ради (скачати)
  26. Розпорядження № 568 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Довгалівської сільської ради (скачати)
  27. Розпорядження № 569 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Довгалівської сільської ради (скачати)
  28. Розпорядження № 570 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Довгалівської сільської ради (скачати)
  29. Розпорядження № 571 Про передачу земельної ділянки, розташованої на території Плисківської сільської ради з постійного користування у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  30. Розпорядження № 572 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Барсаку Анатолію Михайловичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель резервного фонду на території Очеретнянської сільської ради (скачати)
  31. Розпорядження № 573 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу на території Павлівської сільської ради та видачу державного акта на право власності на землю (скачати)
  32. Розпорядження № 574 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 05. 10. 2012 року № 457 "Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Саражинецької сільської ради” (скачати)
  33. Розпорядження № 575 Про надання дозволу на передачу земельної ділянки із земель запасу Білашківської сільської ради у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  34. Розпорядження № 576 Про надання в оренду земельної ділянки із земель запасу та земель промисловості Саражинецької сільської ради для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємства, що пов’язані з користуванням надрами (скачати)
  35. Розпорядження № 577 Про план роботи районної державної адміністрації на грудень 2012 року (скачати)
  36. Розпорядження № 578 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Чапаєвської сільської ради (скачати)
  37. Розпорядження № 579 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Чапаєвської сільської ради (скачати)
  38. Розпорядження № 580 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Педосівської сільської ради (скачати)
  39. Розпорядження № 581 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди для створення фермерського господарства із земель резервного фонду на території Саражинецької сільської ради (скачати)
  40. Розпорядження № 582 Про розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель запасу та резервного фонду, які розташовані на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  41. Розпорядження № 583 Про розробку технічної документації з встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель водного фонду на території Плисківської сільської ради (скачати)
  42. Розпорядження № 584 Про поновлення (шляхом переукладання) договорів оренди земельних ділянок земель запасу, які розташовані на території Сніжнянської сільської ради (скачати)
  43. Розпорядження № 585 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Чапаєвської сільської ради (скачати)
  44. Розпорядження № 586 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  45. Розпорядження № 587 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Левківської сільської ради (скачати)
  46. Розпорядження № 588 Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельною ділянкою земель запасу Старостинецької сільської ради для іншого сільськогосподарського призначення (скачати)
  47. Розпорядження № 589 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення на умовах оренди земельних ділянок із земель запасу Левківської сільської ради для створення фермерського господарства (скачати)
  48. Розпорядження № 590 Про поновлення (шляхом переукладання) договорів оренди земельних ділянок земель запасу та резервного фонду, які розташовані на території Дзюньківської сільської ради (скачати)
  49. Розпорядження № 591 Про визнання нечинним розпорядження голови райдержадміністрації від 10. 05. 2012 року № 228 "Про затвердження переліку вільних земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів на території Погребищенського району, які пропонуються для продажу права оренди шляхом проведення аукціонів” (скачати)
  50. Розпорядження № 592 Про затвердження переліку земельних ділянок, що виставляються на земельні торги та умов продажу права їх оренди (скачати)
  51. Розпорядження № 593 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 05.10.2012 № 455 (скачати)
  52. Розпорядження № 594 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення на умовах оренди земельних ділянок із земель запасу Павлівської сільської ради для створення фермерського господарства (скачати)
  53. Розпорядження № 595 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  54. Розпорядження № 596 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення на умовах оренди земельної ділянки із земель резервного фонду Морозівської сільської ради для створення фермерського господарства (скачати)
  55. Розпорядження № 597 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  56. Розпорядження № Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Андрушівської сільської ради Про (скачати)
  57. Розпорядження № 599 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Чапаєвської сільської ради (скачати)
  58. Розпорядження № 600 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення на умовах оренди земельної ділянки із земель запасу Очеретнянської сільської ради для створення фермерського господарства (скачати)
  59. Розпорядження № 601 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку на території Мончинської сільської ради (скачати)
  60. Розпорядження № 602 Про поновлення (шляхом переукладання) договорів оренди земельних ділянок земель запасу та резервного фонду, які розташовані на території Морозівської сільської ради (скачати)
  61. Розпорядження № 603 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель запасу на території Мончинської сільської ради та резервного фонду на території Чапаєвської сільської ради для створення фермерського господарства (скачати)
  62. Розпорядження № 604 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  63. Розпорядження № 605 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  64. Розпорядження № 606 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель резервного фонду на території Левківської сільської ради та земель запасу на території Черемошненської сільської ради для створення фермерського господарства (скачати)
  65. Розпорядження № 607 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  66. Розпорядження № 608 Про відзначення з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (скачати)
  67. Розпорядження № 609 Про надання в оренду водного об’єкта (ставка), який розташований на території Спичинецької сільської ради (скачати)
  68. Розпорядження № 610 Про поновлення (шляхом переукладання) договору оренди земельної ділянки водного фонду, яка розташована на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  69. Розпорядження № 611 Про розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель запасу та резервного фонду, які розташовані на території Станилівської сільської ради (скачати)
  70. Розпорядження № 612 Про розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельною ділянкою із земель резервного фонду, яка розташована на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  71. Розпорядження № 613 Про розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель запасу, які розташовані на території Білашківської сільської ради (скачати)
  72. Розпорядження № 614 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  73. Розпорядження № 615 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  74. Розпорядження № 616 Про поновлення (шляхом переукладання) договору оренди земельної ділянки водного фонду, яка розташована на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  75. Розпорядження № 617 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  76. Розпорядження № 618 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  77. Розпорядження № 619 Про розробку технічної документації з встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель запасу на території Павлівської сільської ради (скачати)
  78. Розпорядження № 620 Про надання в оренду земельних ділянок земель запасу Гопчицької сільської ради для іншого сільськогосподарського призначення (скачати)
  79. Розпорядження № 621 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  80. Розпорядження № 622 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення на умовах оренди земельних ділянок із земель резервного фонду Білашківської сільської ради для створення фермерського господарства (скачати)
  81. Розпорядження № 623 Про видачу дубліката державного акта на право власності на земельну ділянку, яка розташована на території Новофастівської сільської ради (скачати)
  82. Розпорядження № 624 Про надання в оренду водного об’єкта (ставка), який розташований на території Мончинської сільської ради (скачати)
  83. Розпорядження № 625 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Дзюньківської сільської ради (скачати)
  84. Розпорядження № 626 Про надання в оренду земельної ділянки земель запасу Плисківської сільської ради для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (скачати)
  85. Розпорядження № 627 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  86. Розпорядження № 628 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  87. Розпорядження № 629 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  88. Розпорядження № 630 Про утворення оперативного штабу із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєдіяльності населення у зв’язку з ускладненням погодних умов у зимовий період 2012-2013 року (скачати)
  89. Розпорядження № 631 Про затвердження коефіцієнтів пофакторного впливу (скачати)
  90. Розпорядження № 632 Про розробку технічної документації з встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель водного фонду на території Плисківської сільської ради (скачати)
  91. Розпорядження № 633 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Черемошненської сільської ради (скачати)
  92. Розпорядження № 634 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Очеретнянської сільської ради (скачати)
  93. Розпорядження № 635 Про проведення в 2013 році періодичних медичних оглядів працівників сільського господарства, робота яких пов’язана із шкідливими умовами праці (скачати)
  94. Розпорядження № 636 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Очеретнянської сільської ради (скачати)
  95. Розпорядження № 637 Про поновлення (шляхом переукладання) договорів оренди земельних ділянок земель запасу та резервного фонду, які розташовані на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  96. Розпорядження № 638 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Розкопанської сільської ради (скачати)
  97. Розпорядження № 639 Про внесення змін до районного бюджету (скачати)
  98. Розпорядження № 640 Про преміювання працівників апарату, відділів та управлінь Погребищенської райдержадміністрації (скачати)
  99. Розпорядження № 641 Про розробку проекту землеустрою щодо еколого – економічного обгрунтування сівозмін та упорядкування угідь на земельних ділянках, що використовуються на умовах оренди фермерським господарством "Ланецького” на території Плисківської сільської ради (скачати)
  100. Розпорядження № 642 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 01. 06. 2012 року № 275 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства із земель резервного фонду на території Старостинецької сільської ради та видачу державних актів на право власності на землю” (скачати)
  101. Розпорядження № 643 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди для створення фермерського господарства із земель запасу на території Левківської сільської ради (скачати)
  102. Розпорядження № 644 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель запасу на території Саражинецької сільської ради для сінокосіння і випасання худоби (скачати)
  103. Розпорядження № 645 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  104. Розпорядження № 646 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель запасу та резервного фонду Спичинецької сільської ради для створення фермерського господарства (скачати)
  105. Розпорядження № 647 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  106. Розпорядження № 648 Про внесення змін до районного бюджету (скачати)
  107. Розпорядження № 649 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  108. Розпорядження № 650 Про схвалення прогнозу районного бюджету на 2014-2015 роки (скачати)
  109. Розпорядження № 651 Про затвердження детального плану території для обгрунтування меж та площі земельної ділянки під існуючими будівлями і спорудами ФГ «Ольвія-С» на території Мончинської сільської ради (скачати)
  110. Розпорядження № 652 Про затвердження детального плану території для обгрунтування меж та площі земельної ділянки під існуючими будівлями і спорудами та будівництва виробничих будівель ПП «Ольвія» на території Мончинської сільської ради (скачати)
  111. Розпорядження № 653 Про чергування 30, 31 грудня 2012 року та 1, 5 - 7 січня 2013 року (скачати)
  112. Розпорядження № 654 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Ширмівської сільської ради (скачати)
  113. Розпорядження № 655 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж ландшафтного заказника місцевого значення „Надросся”на території Дзюньківської, Павлівської та Саражинецької сільських рад (скачати)
  114. Розпорядження № 656 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди для створення фермерського господарства із земель запасу на території Павлівської сільської ради (скачати)
  115. Розпорядження № 657 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Левківської сільської ради (скачати)
  116. Розпорядження № 658 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Левківської сільської ради (скачати)
  117. Розпорядження № 659 Про план роботи районної державної адміністрації на січень 2013 року (скачати)
  118. Розпорядження № 660 Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки водного фонду, розташованої на території Білашківської сільської ради (скачати)
  119. Розпорядження № 662 Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки водного фонду, розташованої на території Спичинецької сільської ради (скачати)
  120. Розпорядження № 663 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Спичинецької сільської ради (скачати)
  121. Розпорядження № 664 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Педосівської сільської ради (скачати)
  122. Розпорядження № 665 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Новофастівської сільської ради (скачати)
  123. Розпорядження № 666 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Дзюньківської сільської ради (скачати)
  124. Розпорядження № 667 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Морозівської сільської ради (скачати)
  125. Розпорядження № 668 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Андрушівської сільської ради (скачати)
  126. Розпорядження № 669 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Збаржівської сільської ради (скачати)
  127. Розпорядження № 670 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Спичинецької сільської ради (скачати)
  128. Розпорядження № 671 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Дзюньківської сільської ради (скачати)
  129. Розпорядження № 672 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Андрушівської сільської ради (скачати)
  130. Розпорядження № 673 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Станилівської сільської ради (скачати)
  131. Розпорядження № 674 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Розкопанської сільської ради (скачати)
  132. Розпорядження № 675 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди із земель запасу на території Педосівської сільської ради для городництва (скачати)
  133. Розпорядження № 676 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель запасу та резервного фонду на території Чапаєвської сільської ради для городництва (скачати)
  134. Розпорядження № 661 Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки водного фонду, розташованої на території Педосівської сільської ради (скачати)
  135. Розпорядження № 667 Про план роботи районної державної адміністрації на І квартал 2013 року (скачати)
  136. Розпорядження № 678 Про план роботи районної державної адміністрації на 2013 рік (скачати)
  137. Розпорядження № 679 Про затвердження мережі шкіл району на 2012-2013 навчальний рік (скачати)
  138. Розпорядження № 680 Про затвердження Порядку обліку, використання, зберігання печаток і штампів у Погребищенській районній державній адміністрації (скачати)
  139. Розпорядження № 681 Про надання в оренду земельної ділянки земель резервного фонду Ширмівської сільської ради для ведення фермерського господарства (скачати)
  140. Розпорядження № 682 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель запасу та резервного фонду Станилівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (скачати)
  141. Розпорядження № 679 Про перелік структурних підрозділів райдержадміністрації (скачати)
  142. Розпорядження № 679 Про право першого та другого підпису на грошових, фінансових, платіжних документах (скачати)
 
 
 


Пошук
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Погода в Погребищі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Валюта в Погребищі
Вибір кольору: