Понеділок, 18.06.2018
Вітаю вас, Гість | RSS |
Європейський Союз

Європейський Союз

Статистика

Яндекс.Метрика

Рейтинг@Mail.ru

Проверить тИЦ и PR

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 
Розпорядження Погребищенської РДА
 
2012 рік
 
№ 1-171
 
 
  1. Розпорядження № 1 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж ландшафтного заказника місцевого значення "Надросся", розташованого на території Дзюньківської, Павлівської та Саражинецької сільських рад (скачати)
  2. Розпорядження № 2 Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель резервного фонду на території Черемошненської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (скачати)
  3. Розпорядження № 3 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 16 березня 2011 року № 98 "Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Чапаєвської сільської ради" (скачати)
  4. Розпорядження № 4 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Збаржівської сільської ради (скачати)
  5. Розпорядження № 5 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Розкопанської сільської ради (скачати)
  6. Розпорядження № 6 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Левківської сільської ради (скачати)
  7. Розпорядження № 7 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Очеретнянської сільської ради (скачати)
  8. Розпорядження № 8 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку на території Мончинської сільської ради (скачати)
  9. Розпорядження № 9 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Розкопанської сільської ради (скачати)
  10. Розпорядження № 10 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельних ділянок в натуру (на місцевість) на території Борщагівської сільської ради (скачати)
  11. Розпорядження № 11 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку на території Мончинської сільської ради. (скачати)
  12. Розпорядження № 12 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Андрушівської сільської ради (скачати)
  13. Розпорядження № 13 Про поновлення (шляхом переукладання) договорів оренди земельних ділянок земель запасу, які розташовані на території Гопчицької сільської ради (скачати)
  14. Розпорядження № 14 Про заходи з ліквідації вогнища сказу в м. Погребище, вул. Гонти, 18 (скачати)
  15. Розпорядження № 15 Про зняття обмежень з урочищ „Осока” с. Морозівка, „Кар’єр” с. Гопчиця неблагополучних по захворюванню тварин сказом (скачати)
  16. Розпорядження № 16 Про надання в оренду земельної ділянки земель запасу Старостинецької сільської ради для ведення фермерського господарства (скачати)
  17. Розпорядження № 17 Про погодження передачі в суборенду земельної ділянки резервного фонду, розташованої на території Ширмівської сільської ради (скачати)
  18. Розпорядження № 18 Про затвердження Порядку фінансування витрат на поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій та інвалідів війни за рахунок субвенції з обласного бюджету (скачати)
  19. Розпорядження № 19 Про проведення періодичних медичних оглядів працівників сільського господарства, робота яких пов’язана із шкідливими умовами праці на 2012 рік (скачати)
  20. Розпорядження № 20 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель запасу на території Левківської сільської ради (скачати)
  21. Розпорядження № 21 Про поновлення (шляхом переукладання) договору оренди земельних ділянок земель резервного фонду, які розташовані на території Розкопанської сільської ради (скачати)
  22. Розпорядження № 22 Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель резервного фонду на території Сніжнянської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (скачати)
  23. Розпорядження № 23 Про проведення в райдержадміністрації щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов'язків і завдань (скачати)
  24. Розпорядження № 24 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельною ділянкою із земель резервного фонду на території Мончинської сільської ради (скачати)
  25. Розпорядження № 25 Про вибуття дитини, позбавленої батьківського піклування, з прийомної сім‘ї (скачати)
  26. Розпорядження № 26 Про призначення піклувальника дитини, позбавленої батьківського піклування (скачати)
  27. Розпорядження № 27 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 12 липня 2005 року № 311 Про організацію обстежень спеціалізованих підприємств, які здійснюють операції з металобрухтом (скачати)
  28. Розпорядження № 28 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Білашківської сільської ради (скачати)
  29. Розпорядження № 29 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Саражинецької сільської ради (скачати)
  30. Розпорядження № 30 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки земель запасу, розташованої на території Дзюньківської сільської ради (скачати)
  30. Розпорядження № 30 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки земель запасу, розташованої на території Дзюньківської сільської ради (скачати)
  31. Розпорядження № 31 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Грохольській Михайлині Михайлівні для ведення особистого селянського господарства із земель резервного фонду на території Спичинецької сільської ради та видачу державного акта на право власності на землю (скачати)
  32. Розпорядження № 32 Про надання в оренду земельної ділянки земель запасу Черемошненської сільської ради для ведення фермерського господарства (скачати)
  33. Розпорядження № 33 Про надання дозволу на передачу земельної ділянки із земель резервного фонду Дзюньківської сільської ради у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  34. Розпорядження № 34 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди із земель резервного фонду Білашківської сільської ради для створення фермерського господарства (скачати)
  35. Розпорядження № 35 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Педосівської сільської ради (скачати)
  36. Розпорядження № 36 Про поновлення (шляхом переукладання) договорів оренди земельних ділянок земель запасу, які розташовані на території Левківської сільської ради (скачати)
  37. Розпорядження № 37 Про поновлення (шляхом переукладання) договору оренди земельної ділянки резервного фонду, яка розташована на території Мончинської сільської ради (скачати)
  38. Розпорядження № 38 Про визначення пункту обігріву населення району (скачати)
  39. Розпорядження № 39 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  40. Розпорядження № 40 Про створення консультативних пунктів з питань цивільного захисту при міській, сільських радах Погребищенського району (скачати)
  41. Розпорядження № 41 Про план роботи районної державної адміністрації на лютий 2012 року (скачати)
  42. Розпорядження № 42 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  43. Розпорядження № 43 Про визнання нечинним розпорядження голови райдержадміністрації від 27.08.2009 року № 366 «Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Тітенко Я.Є.» та від 29.03.2010 року № 110 «Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Тітенко Я. П.» (скачати)
  44. Розпорядження № 44 Про затвердження детального плану та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок ТОВ "Елеваторна компанія "Кряж" та проекту поліпшення малопродуктивних угідь (скачати)
  45. Розпорядження № 45 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 05.05.2009 р. № 189 (скачати)
  46. Розпорядження № 46 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  47. Розпорядження № 47 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Білашківської сільської ради (скачати)
  48. Розпорядження № 48 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Білашківської сільської ради (скачати)
  49. Розпорядження № 49 Про поновлення (шляхом переукладання) договорів оренди земельних ділянок земель запасу та резервного фонду, які розташовані на території Гопчицької сільської ради (скачати)
  50. Розпорядження № 50 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки на території Дзюньківської сільської ради (скачати)
  51. Розпорядження № 51 Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель резервного фонду на території Сніжнянської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (скачати)
  52. Розпорядження № 52 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку на території Мончинської сільської ради (скачати)
  53. Розпорядження № 53 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку на території Мончинської сільської ради (скачати)
  54. Розпорядження № 54 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Новофастівської сільської ради (скачати)
  55. Розпорядження № 55 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель резервного фонду на території Мончинської сільської ради (скачати)
  56. Розпорядження № 56 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Адамівської сільської ради (скачати)
  57. Розпорядження № 57 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Чапаєвської сільської ради (скачати)
  58. Розпорядження № 58 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 22. 11. 2011 року № 480 "Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Гопчицької сільської ради” (скачати)
  59. Розпорядження № 59 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Розкопанської сільської ради (скачати)
  60. Розпорядження № 60 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Морозівської сільської ради (скачати)
  61. Розпорядження № 61 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Сніжнянської сільської ради (скачати)
  62. Розпорядження № 62 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Очеретнянської сільської ради (скачати)
  63. Розпорядження № 63 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди для створення фермерського господарства із земель резервного фонду на території Андрушівської сільської ради (скачати)
  64. Розпорядження № 64 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки земель запасу, розташованої на території Дзюньківської сільської ради (скачати)
  65. Розпорядження № 65 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки земель запасу, розташованої на території Дзюньківської сільської ради (скачати)
  66. Розпорядження № 66 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки земель запасу, розташованої на території Дзюньківської сільської ради (скачати)
  67. Розпорядження № 67 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки земель запасу, розташованої на території Дзюньківської сільської ради (скачати)
  68. Розпорядження № 68 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки земель запасу, розташованої на території Дзюньківської сільської ради (скачати)
  69. Розпорядження № 69 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки земель запасу, розташованої на території Дзюньківської сільської ради (скачати)
  70. Розпорядження № 70 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки на території Збаржівської сільської ради (скачати)
  71. Розпорядження № 71 Про проведення районного туру дитячо-юнацького конкурсу естрадної пісні та танцю "Музична парасолька” (скачати)
  72. Розпорядження № 72 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Педосівської сільської ради (скачати)
  73. Розпорядження № 73 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Педосівської сільської ради (скачати)
  74. Розпорядження № 74 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  75. Розпорядження № 75 Про затвердження порядку обробки персональних даних у базах персональних даних (скачати)
  76. Розпорядження № 76 Про надання в оренду земельної ділянки земель запасу Павлівської сільської ради для ведення фермерського господарства (скачати)
  77. Розпорядження № 77 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Збаржівської сільської ради (скачати)
  78. Розпорядження № 78 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельною ділянкою із земель запасу на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  79. Розпорядження № 79 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Мончинської сільської ради (скачати)
  80. Розпорядження № 80 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку на території Збаржівської сільської ради (скачати)
  81. Розпорядження № 81 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельною ділянкою із земель резервного фонду на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  82. Розпорядження № 82 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельною ділянкою із земель запасу на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  83. Розпорядження № 83 Про проведення чергових призовів на строкову військову службу громадян України у 2012 році (скачати)
  84. Розпорядження № 84 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  85. Розпорядження № 85 Про затвердження заходів щодо забезпечення реалізації прав дітей в районі (скачати)
  86. Розпорядження № 86 Про виділення коштів на проведення заходів з відзначення в районі Міжнародного жіночого дня (скачати)
  87. Розпорядження № 87 Про затвердження заходів щодо профілактики безпритульності та бездоглядності, попередження правопорушень в дитячому середовищі (скачати)
  88. Розпорядження № 88 Про перевірку виконавчих комітетів Адамівської, Борщагівської, Мончинської та Очеретнянської сільських рад району із здійснення ними делегованих повноважень державної виконавчої влади (скачати)
  89. Розпорядження № 89 Про підсумки за 2011 рік та перспективи на 2012 рік соціально-економічного розвитку Погребищенського району (скачати)
  90. Розпорядження № 90 Про план роботи районної державної адміністрації на березень 2012 року (скачати)
  91. Розпорядження № 91 Про результати проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов’язків і завдань (скачати)
  92. Розпорядження № 92 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Мончинської сільської ради (скачати)
  93. Розпорядження № 93 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Мончинської сільської ради (скачати)
  94. Розпорядження № 94 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Мончинської сільської ради (скачати)
  95. Розпорядження № 95 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Плисківської сільської ради (скачати)
  96. Розпорядження № 96 Про організацію профілактичного медичного огляду державних службовців (скачати)
  97. Розпорядження № 97 Про встановлення ліміту легкових автомобілів, що обслуговують апарат та структурні підрозділи райдержадміністрації (скачати)
  98. Розпорядження № 98 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 30.03.2007 р.№ 207 „Про створення експертної комісії та затвердження Положення про експертну комісію з питань державної таємниці” (скачати)
  99. Розпорядження № 99 Про чергування 8-11 березня 2012 року (скачати)
  100. Розпорядження № 100 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  101. Розпорядження № 101 Про надання дозволу на передачу земельної ділянки із земель резервного фонду Новофастівської сільської ради у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  102. Розпорядження № 102 Про заступників голови районної державної адміністрації, міського та сільських голів на громадських засадах (скачати)
  103. Розпорядження № 103 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Довгалівської сільської ради (скачати)
  104. Розпорядження № 104 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства із земель резервного фонду на території Очеретнянської сільської ради та видачу державних актів на право власності на землю (скачати)
  105. Розпорядження № 105 Про розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель запасу та резервного фонду, які розташовані на території Саражинецької сільської ради (скачати)
  106. Розпорядження № 106 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельною ділянкою із земель запасу на території Довгалівської сільської ради (скачати)
  107. Розпорядження № 107 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Довгалівської сільської ради (скачати)
  108. Розпорядження № 108 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Новофастівської сільської ради (скачати)
  109. Розпорядження № 109 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Морозівської сільської ради (скачати)
  110. Розпорядження № 110 Про продаж права оренди земельних ділянок шляхом проведення аукціону (скачати)
  111. Розпорядження № 111 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Морозівської сільської ради (скачати)
  112. Розпорядження № 112 Про поновлення (шляхом переукладання) договорів оренди земельної ділянки земель запасу, яка розташована на території Мончинської сільської ради (скачати)
  113. Розпорядження № 113 Про поновлення (шляхом переукладання) договору оренди водного об’єкта (ставка) з земельною ділянкою водного фонду, який розташований на території Плисківської сільської ради (скачати)
  114. Розпорядження № 114 Про створення комісії та проведення річної перевірки секретних документів (скачати)
  115. Розпорядження № 115 Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 19.01.2011 р. № 12 «Про районну комісію з питань захисту прав дитини» (скачати)
  116. Розпорядження № 116 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 28.11.2006 року № 610 (скачати)
  117. Розпорядження № 117 Про закріплення автомобілів за водіями райдержадміністрації (скачати)
  118. Розпорядження № 118 Про визнання нечинним розпорядження голови райдержадміністрації від 28.01.2008 р. № 64 (скачати)
  119. Розпорядження № 119 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель запасу Черемошненської сільської ради для іншого сільськогосподарського призначення (скачати)
  120. Розпорядження № 120 Про затвердження детального плану території для переобладнання будівлі телятника під цех із виробництва комплексних макро - та мікродобрив на території Черемошненської сільської ради ТОВ "Український Аграрний Ресурс" (скачати)
  121. Розпорядження № 121 Про поновлення (шляхом переукладання) договору оренди земельної ділянки земель резервного фонду, яка розташована на території Педосівської сільської ради (скачати)
  122. Розпорядження № 122 Про внесення змін до районного бюджету (скачати)
  123. Розпорядження № 123 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 4 березня 2011 року № 79 „Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” (скачати)
  124. Розпорядження № 124 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 19.10.2007 р. № 601 „ Про створення тендерного комітету при Погребищенській райдержадміністрації” (скачати)
  125. Розпорядження № 125 Про затвердження календарного плану проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” (скачати)
  126. Розпорядження № 126 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 23.10.2006р. № 548 „Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 22.12.2000р. № 261 „Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” (скачати)
  127. Розпорядження № 127 Про поновлення (шляхом переукладання) договорів оренди земельних ділянок земель запасу та резервного фонду, які розташовані на території Довгалівської сільської ради (скачати)
  128. Розпорядження № 128 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель запасу Плисківської сільської ради для іншого сільськогосподарського призначення (скачати)
  129. Розпорядження № 129 Про розробку технічної документації з встановлення нормативної грошової оцінки земельних ділянок із земель водного фонду на території Білашківської та Педосівської сільських рад (скачати)
  130. Розпорядження № 130 Про розробку технічної документації з встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель водного фонду на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  131. Розпорядження № 131 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Педосівської сільської ради (скачати)
  132. Розпорядження № 132 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  133. Розпорядження № 133 Про розробку технічної документації з встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель водного фонду на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  134. Розпорядження № 134 Про надання в оренду водного об’єкта (ставка), який розташований на території Андрушівської сільської ради (скачати)
  135. Розпорядження № 135 Про надання в оренду земельної ділянки з земель невитребуваних паїв Мончинської сільської ради (скачати)
  136. Розпорядження № 136 Про надання в оренду водного об’єкта (ставка), який розташований на території Андрушівської сільської ради (скачати)
  137. Розпорядження № 137 Про надання в оренду водного об’єкта (ставка), який розташований на території Андрушівської сільської ради (скачати)
  138. Розпорядження № 138 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Педосівської сільської ради (скачати)
  139. Розпорядження № 139 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Білашківської сільської ради (скачати)
  140. Розпорядження № 140 Про створення комісії та проведення передачі секретних документів (скачати)
  141. Розпорядження № 141 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  142. Розпорядження № 142 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  143. Розпорядження № 143 Про підготовку та проведення штабного тренування з територіальної оборони Погребищенського району (район ТРО №17) (скачати)
  144. Розпорядження № 144 Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 24.01.2012 року № 25 «Про вибуття дитини, позбавленої батьківського піклування, з прийомної сім‘ї» (скачати)
  145. Розпорядження № 145 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель резервного фонду Старостинецької сільської ради для створення фермерського господарства (скачати)
  146. Розпорядження № 146 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Плисківської сільської ради (скачати)
  147. Розпорядження № 147 Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування (скачати)
  148. Розпорядження № 148 Про внесення змін до районного бюджету (скачати)
  149. Розпорядження № 149 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 10 жовтня 2011 року № 431 (скачати)
  150. Розпорядження № 150 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  151. Розпорядження № 151 Про поновлення (шляхом переукладання) договору оренди земельної ділянки земель запасу, яка розташована на території Ширмівської сільської ради (скачати)
  152. Розпорядження № 152 Про поновлення (шляхом переукладання) договору оренди водного об’єкта (ставка) з земельною ділянкою водного фонду, який розташований на території Педосівської сільської ради (скачати)
  153. Розпорядження № 153 Про план роботи районної державної адміністрації на ІI квартал 2012 року (скачати)
  154. Розпорядження № 154 Про план роботи районної державної адміністрації на квітень 2012 року (скачати)
  155. Розпорядження № 155 Про підготовку та проведення районного етапу Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця” допомоги дітям, хворим на цукровий діабет (скачати)
  156. Розпорядження № 156 Про упорядкування оплати праці працівникам районної державної адміністрації (скачати)
  157. Розпорядження № 157 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель запасу Плисківської сільської ради для створення фермерського господарства (скачати)
  158. Розпорядження № 158 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 29 червня 2011 року № 261 (скачати)
  159. Розпорядження № 159 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель резервного фонду Плисківської сільської ради для створення фермерського господарства (скачати)
  160. Розпорядження № 160 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  161. Розпорядження № 161 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 22 січня 2010 року № 14 (скачати)
  162. Розпорядження № 162 Про надання дозволу на передачу земельної ділянки із земель резервного фонду Розкопанської сільської ради у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  163. Розпорядження № 163 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Розкопанської сільської ради (скачати)
  164. Розпорядження № 164 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку на території Мончинської сільської ради (скачати)
  165. Розпорядження № 165 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Морозівської сільської ради (скачати)
  166. Розпорядження № 166 Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель резервного фонду на території Очеретнянської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (скачати)
  167. Розпорядження № 167 Про розробку проекту землеустрою щодо еколого – економічного обгрунтування сівозмін та упорядкування угідь на земельних ділянках, що використовуються на умовах оренди товариством з обмеженою відповідальністю „Новофастівське” на території Бабинецької, Борщагівської, Морозівської, Новофастівської, Павлівської, Розкопанської, Саражинецької та Сніжнянської сільських рад (скачати)
  168. Розпорядження № 168 Про розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель запасу, які розташовані на території Сніжнянської сільської ради (скачати)
  169. Розпорядження № 169 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки на території Мончинської сільської ради (скачати)
  170. Розпорядження № 170 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  171. Розпорядження № 171 Про надання дозволу на передачу земельної ділянки із земель резервного фонду Розкопанської сільської ради у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Пошук
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Погода в Погребищі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Валюта в Погребищі
Вибір кольору: