Понеділок, 18.06.2018
Вітаю вас, Гість | RSS |
Європейський Союз

Європейський Союз

Статистика

Яндекс.Метрика

Рейтинг@Mail.ru

Проверить тИЦ и PR

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 
Розпорядження Погребищенської РДА
 
 
2012 рік
 
№ 349-540
 
 
 
  1. Розпорядження № 349 Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, та призначення опікуна (скачати)
  2. Розпорядження № 350 Про внесення змін до районного бюджету (скачати)
  3. Розпорядження № 351 Про створення комісії та проведення перевірки секретних документів (скачати)
  4. Розпорядження № 352 Про створення комісії та проведення перевірки стану режиму секретності (скачати)
  5. Розпорядження № 353 Про поновлення (шляхом переукладання) договору оренди земельних ділянок резервного фонду, які розташовані на території Адамівської сільської ради (скачати)
  6. Розпорядження № 354 Про план роботи районної державної адміністрації на серпень 2012 року (скачати)
  7. Розпорядження № 356 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення на умовах оренди земельних ділянок із земель запасу Черемошненської сільської ради для іншого сільськогосподарського призначення (скачати)
  8. Розпорядження № 357 Про затвердження Положення про відділ охорони здоров’я Погребищенської районної державної адміністрації (скачати)
  9. Розпорядження № 358 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  10. Розпорядження № 359 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель запасу на території Павлівської сільської ради (скачати)
  11. Розпорядження № 360 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради (скачати)
  12. Розпорядження № 361 Про надання статусу дитини - сироти (скачати)
  13. Розпорядження № 362 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди для створення фермерського господарства із земель резервного фонду на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  14. Розпорядження № 363 Про проведення функціонального обстеження апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації (скачати)
  15. Розпорядження № 364 Про затвердження Інструкції з діловодства в райдержадміністрації (скачати)
  16. Розпорядження № 365 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  17. Розпорядження № 366 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Саражинецької сільської ради (скачати)
  18. Розпорядження № 367 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Збаржівської сільської ради (скачати)
  19. Розпорядження № 368 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Очеретнянської сільської ради (скачати)
  20. Розпорядження № 369 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Саражинецької сільської ради (скачати)
  21. Розпорядження № 370 Про надання матеріальної допомоги (скачати)
  22. Розпорядження № 371 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  23. Розпорядження № 372 Про відзначення з нагоди святкування 21-ї річниці незалежності України (скачати)
  24. Розпорядження № 373 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  25. Розпорядження № 385 Про виконання військово-транспортного обов‘язку у 2011 році та основні завдання на 2012 рік (скачати)
  26. Розпорядження № 386 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  27. Розпорядження № 387 Про план роботи районної державної адміністрації на вересень 2012 року (скачати)
  28. Розпорядження № 388 Про надання дозволу на передачу земельної ділянки із земель резервного фонду Саражинецької сільської ради у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  29. Розпорядження № 389 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Мончинської сільської ради (скачати)
  30. Розпорядження № 390 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  31. Розпорядження № 391 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Білашківської сільської ради (скачати)
  32. Розпорядження № 392 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Білашківської сільської ради (скачати)
  33. Розпорядження № 393 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Білашківської сільської ради (скачати)
  34. Розпорядження № 394 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельних ділянок в натуру (на місцевість) на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  35. Розпорядження № 395 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  36. Розпорядження № 396 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  37. Розпорядження № 397 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  38. Розпорядження № 398 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  39. Розпорядження № 399 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  40. Розпорядження № 400 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  41. Розпорядження № 401 Про видачу дубліката державного акта на право власності на земельну ділянку, яка розташована на території Педосівської сільської ради (скачати)
  42. Розпорядження № 402 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  43. Розпорядження № 403 Про надання дозволу на передачу земельної ділянки із земель запасу Старостинецької сільської ради у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  44. Розпорядження № 404 Про надання дозволу на передачу земельної ділянки із земель запасу Старостинецької сільської ради у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  45. Розпорядження № 405 Про організацію заходів, пов’язаних з проведенням технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони ( цивільного захисту ) (скачати)
  46. Розпорядження № 406 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  47. Розпорядження № 407 Про подальший розвиток системи охорони здоров’я району, в тому числі впровадження заходів щодо поліпшення надання медичної допомоги громадянам, які проживають у сільській місцевості (скачати)
  48. Розпорядження № 408 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  49. Розпорядження № 409 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  50. Розпорядження № 411 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  51. Розпорядження № 412 Про надання в оренду земельних ділянок земель запасу Спичинецької сільської ради для ведення фермерського господарства (скачати)
  52. Розпорядження № 413 Про надання дозволу на передачу земельної ділянки із земель запасу Старостинецької сільської ради у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  53. Розпорядження № 414 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель запасу та резервного фонду на території Новофастівської та Саражинецької сільських рад для створення фермерського господарства (скачати)
  54. Розпорядження № 415 Про розробку технічної документації з встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель водного фонду на території Ширмівської сільської ради (скачати)
  55. Розпорядження № 416 Про видачу дубліката державного акта на право власності на земельну ділянку, яка розташована на території Ширмівської сільської ради (скачати)
  56. Розпорядження № 417 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 13. 06. 2012 року № 287 "Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Мончинської сільської ради” (скачати)
  57. Розпорядження № 418 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 13. 06. 2012 року № 286 "Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Мончинської сільської ради” (скачати)
  58. Розпорядження № 419 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Розкопанської сільської ради (скачати)
  59. Розпорядження № 420 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Левківської сільської ради (скачати)
  60. Розпорядження № 421 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Очеретнянської сільської ради (скачати)
  61. Розпорядження № 422 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Очеретнянської сільської ради (скачати)
  62. Розпорядження № 423 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Педосівської сільської ради (скачати)
  63. Розпорядження № 424 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Білашківської сільської ради (скачати)
  64. Розпорядження № 425 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельних ділянок в натуру (на місцевість) на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  65. Розпорядження № 426 Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки земель промисловості розташованої на території Адамівської сільської ради (скачати)
  66. Розпорядження № 427 Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки земель промисловості, розташованої на території Адамівської сільської ради (скачати)
  67. Розпорядження № 428 Про відзначення з нагоди професійних свят (скачати)
  68. Розпорядження № 429 Про надання дозволу СТОВ «Зоря» на розробку детального плану території для будівництва зерноскладу та добудови критого току на території Андрушівської сільської ради (скачати)
  69. Розпорядження № 430 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель резервного фонду Андрушівської сільської ради для створення фермерського господарства (скачати)
  70. Розпорядження № 431 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 27. 06. 2012 року № 312 "Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель запасу та резервного фонду Розкопанської сільської ради для створення фермерського господарства” (скачати)
  71. Розпорядження № 432 Про розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель запасу та резервного фонду, які розташовані на території Довгалівської сільської ради (скачати)
  72. Розпорядження № 433 Про флюорографічне обстеження населення району (скачати)
  73. Розпорядження № 434 Про надання статусу дитини - сироти (скачати)
  74. Розпорядження № 435 Про внесення змін до районного бюджету (скачати)
  75. Розпорядження № 436 Про план роботи районної державної адміністрації на жовтень 2012 року (скачати)
  76. Розпорядження № 437 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Борщагівської сільської ради (скачати)
  77. Розпорядження № 438 Про план роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2012 року (скачати)
  78. Розпорядження № 439 Про приписку громадян 1996 року народження до призовної дільниці (скачати)
  79. Розпорядження № 440 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  80. Розпорядження № 441 Про відзначення з нагоди професійних свят (скачати)
  81. Розпорядження № 442 Про забезпечення впровадження системи відеоспостереження на звичайних виборчих дільницях району (скачати)
  82. Розпорядження № 443 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Саражинецької сільської ради (скачати)
  83. Розпорядження № 444 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 31. 08. 2012 року № 388 "Про надання дозволу на передачу земельної ділянки із земель резервного фонду Саражинецької сільської ради у власність для ведення особистого селянського господарства” (скачати)
  84. Розпорядження № 445 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Чапаєвської сільської ради (скачати)
  85. Розпорядження № 446 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Андрушівської сільської ради (скачати)
  86. Розпорядження № 447 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Плисківської сільської ради (скачати)
  87. Розпорядження № 448 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Білашківської сільської ради (скачати)
  88. Розпорядження № 449 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Білашківської сільської ради (скачати)
  89. Розпорядження № 450 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Розкопанської сільської ради (скачати)
  90. Розпорядження № 451 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Розкопанської сільської ради (скачати)
  91. Розпорядження № 452 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Розкопанської сільської ради (скачати)
  92. Розпорядження № 453 Про дозвіл на розробку технічної документації по складанню проекту перенесення земельної ділянки в натуру (на місцевість) на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  93. Розпорядження № 454 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель запасу та резервного фонду на території Сніжнянської сільської ради (скачати)
  94. Розпорядження № 455 Про затвердження термінів опалювального періоду 2012 – 2013 років у Погребищенському районі (скачати)
  95. Розпорядження № 456 Про поновлення (шляхом переукладання) договору оренди водного об’єкта (ставка) з земельною ділянкою водного фонду, який розташований на території Левківської сільської ради (скачати)
  96. Розпорядження № 457 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Саражинецької сільської ради (скачати)
  97. Розпорядження № 458 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  98. Розпорядження № 459 Про надання в оренду водного об’єкта (ставка), який розташований на території Морозівської сільської ради (скачати)
  99. Розпорядження № 460 Про надання в оренду водного об’єкта (ставка), який розташований на території Морозівської сільської ради (скачати)
  100. Розпорядження № 461 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  101. Розпорядження № 463 Про утворення районної міжвідомчої ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми (скачати)
  102. Розпорядження № 464 Про передачу земельної ділянки, розташованої на території Борщагівської сільської ради, з постійного користування у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  103. Розпорядження № 465 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки невитребуваного паю, розташованої на території Мончинської сільської ради (скачати)
  104. Розпорядження № 466 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Черемошненської сільської ради (скачати)
  105. Розпорядження № 467 Про передачу земельної ділянки, розташованої на території Плисківської сільської ради, з постійного користування у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  106. Розпорядження № 468 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  107. Розпорядження № 469 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Сніжнянської сільської ради (скачати)
  108. Розпорядження № 470 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Ширмівської сільської ради (скачати)
  109. Розпорядження № 471 Про видачу дубліката державного акта на право власності на земельну ділянку, яка розташована на території Новофастівської сільської ради (скачати)
  110. Розпорядження № 472 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Педосівської сільської ради (скачати)
  111. Розпорядження № 473 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Розкопанської сільської ради (скачати)
  112. Розпорядження № 474 Про надання в оренду водного об’єкта (ставка), який розташований на території Мончинської сільської ради (скачати)
  113. Розпорядження № 475 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Мазуру Ігору Миколайовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель резервного фонду на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  114. Розпорядження № 476 Про внесення змін до районного бюджету (скачати)
  115. Розпорядження № 477 Про поновлення (шляхом переукладання) договору оренди водного об’єкта (ставка) з земельною ділянкою водного фонду, який розташований на території Мончинської сільської ради (скачати)
  116. Розпорядження № 478 Про надання дозволу фермерському господарству "Ланецького” с.Плисків на проведення капітального ремонту будівель на території Плисківської сільської ради (скачати)
  117. Розпорядження № 479 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  118. Розпорядження № 480 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  119. Розпорядження № 481 Про надання в оренду земельних ділянок земель запасу Черемошненської сільської ради для іншого сільськогосподарського призначення (скачати)
  120. Розпорядження № 482 Про надання дозволу ТОВ "Український аграрний Ресурс” на переобладнання будівлі телятника під цех із виробництва комплексних макро - та мікродобрив на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  121. Розпорядження № 483 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  122. Розпорядження № 484 Про внесення змін до районного бюджету (скачати)
  123. Розпорядження № 485 Про направлення малолітньої дитини в державний заклад (скачати)
  124. Розпорядження № 486 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 8 лютого 2007 року № 85 (скачати)
  125. Розпорядження № 487 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  126. Розпорядження № 488 Про преміювання заступників начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (скачати)
  127. Розпорядження № 489 Про надання матеріальної допомоги працівникам апарату, відділів та управлінь Погребищенської райдержадміністрації (скачати)
  128. Розпорядження № 490 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  129. Розпорядження № 491 Про надання дозволу на передачу земельної ділянки із земель запасу Ширмівської сільської ради у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  130. Розпорядження № 492 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Збаржівської сільської ради (скачати)
  131. Розпорядження № 493 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  132. Розпорядження № 494 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Ширмівської сільської ради (скачати)
  133. Розпорядження № 495 Про надання дозволу на передачу земельної ділянки із земель резервного фонду Розкопанської сільської ради у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  134. Розпорядження № 496 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Чапаєвської сільської ради (скачати)
  135. Розпорядження № 497 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства із земель запасу на території Черемошненської сільської ради та видачу державних актів на право власності на землю (скачати)
  136. Розпорядження № 498 Про надання в оренду земельних ділянок з земель невитребуваних паїв Чапаєвської сільської ради (скачати)
  137. Розпорядження № 499 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди для створення фермерського господарства із земель резервного фонду на території Плисківської сільської ради (скачати)
  138. Розпорядження № 500 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди для створення фермерського господарства із земель запасу на території Плисківської сільської ради (скачати)
  139. Розпорядження № 501 Про направлення малолітньої дитини в державний заклад (скачати)
  140. Розпорядження № 502 Про призначення опікуна дитини - сироти (скачати)
  141. Розпорядження № 503 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 05 березня 2010 року № 73 (скачати)
  142. Розпорядження № 504 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  143. Розпорядження № 505 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення на умовах оренди земельних ділянок із земель запасу Ширмівської сільської ради для створення фермерського господарства (скачати)
  144. Розпорядження № 506 Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 20.02.2012 року №83 (скачати)
  145. Розпорядження № 507 Про план роботи районної державної адміністрації на листопад 2012 року (скачати)
  146. Розпорядження № 508 Про попередження працівників про вивільнення у зв’язку з реорганізацією (скачати)
  147. Розпорядження № 509 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради (скачати)
  148. Розпорядження № 510 Про влаштування дитини-сироти в прийомну сім‘ю (скачати)
  149. Розпорядження № 511 Про відзначення з нагоди Дня працівників сільського господарства (скачати)
  150. Розпорядження № 512 Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 12.03.2012 р. № 115 (скачати)
  151. Розпорядження № 513 Про надання дозволу ТОВ «Аграманта» на розробку детального плану території для будівництва вимірювальної виробничо-технологічної лабораторії на території Адамівської сільської ради (скачати)
  152. Розпорядження № 514 Про внесення змін до районного бюджету (скачати)
  153. Розпорядження № 515 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  153. Розпорядження № 516 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Новофастівської сільської ради (скачати)
  155. Розпорядження № 517 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Морозівської сільської ради (скачати)
  156. Розпорядження № 518 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Левківської сільської ради (скачати)
  157. Розпорядження № 519 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Морозівської сільської ради (скачати)
  158. Розпорядження № 520 Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель резервного фонду на території Очеретнянської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (скачати)
  159. Розпорядження № 521 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  160. Розпорядження № 522 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Шевчуку Сергію Васильовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель резервного фонду на території Черемошненської сільської ради (скачати)
  161. Розпорядження № 523 Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами на території Старостинецької сільської ради (скачати)
  162. Розпорядження № 524 Про передачу у власність земельних ділянок громадянам членам фермерського господарства в розмірі земельної частки (паю) із земель фермерського господарства "Береславця Ю.О.” на території Розкопанської сільської ради (скачати)
  163. Розпорядження № 525 Про вшанування пам’яті жертв і постраждалих від голодоморів в Погребищенському районі (скачати)
  164. Розпорядження № 526 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель запасу Мончинської сільської ради для іншого сільськогосподарського призначення (скачати)
  165. Розпорядження № 527 Про надання дозволу ПП «Ольвія» на розробку детального плану території для обгрунтування меж та площі земельної ділянки під існуючими будівлями і спорудами та будівництва виробничих будівель на території Мончинської сільської ради (скачати)
  166. Розпорядження № 528 Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди із земель запасу Мончинської сільської ради для іншого сільськогосподарського призначення (скачати)
  167. Розпорядження № 529 Про надання дозволу ФГ «Ольвія-С» на розробку детального плану території для обгрунтування меж та площі земельної ділянки під існуючими будівлями і спорудами на території Мончинської сільської ради (скачати)
  168. Розпорядження № 530 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Андрушівської сільської ради (скачати)
  169. Розпорядження № 531 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Новофастівської сільської ради (скачати)
  170. Розпорядження № 532 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Новофастівської сільської ради (скачати)
  171. Розпорядження № 533 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Дзюньківської сільської ради (скачати)
  172. Розпорядження № 534 Про розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельною ділянкою із земель резервного фонду, яка розташована на території Педосівської сільської ради (скачати)
  173. Розпорядження № 535 Про передачу земельної ділянки , розташованої на території Борщагівської сільської ради з постійного користування у власність для ведення особистого селянського господарства (скачати)
  174. Розпорядження № 536 Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки на території Мончинської сільської ради (скачати)
  175. Розпорядження № 537 Про видачу державного акта на право власності на земельну ділянку на території Морозівської сільської ради (скачати)
  176. Розпорядження № 538 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на умовах оренди земельними ділянками із земель запасу та резервного фонду на території Саражинецької сільської ради (скачати)
  177. Розпорядження № 539 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
  178. Розпорядження № 540 Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (скачати)
 
 
  1. Розпорядження № 1рк Про графік відпусток на 2012 рік (скачати)
  2. Розпорядження № 1рк Про присвоєння рангу державного службовця Куценку С.А. (скачати)
  3. Розпорядження № 2рк Про встановлення надбавки за вислугу років (скачати)
  4. Розпорядження № 2рк Про надання додаткової відпустки Кравчук Г.М. (скачати)
  5. Розпорядження № 3рк Про присвоєння чергового рангу державного службовця Гарназі Л.Б. (скачати)
  6. Розпорядження № 4рк Про призначення Шлапака О.В. на посаду головного спеціаліста з мобілізаційної та режимно–секретної роботи апарату РДА (скачати)
  7. Розпорядження № 3рк Про надання частини основної щорічної відпустки Хоменко Л.В. (скачати)
  8. Розпорядження № 4рк Про надання додаткової відпустки Марейчику С.С. (скачати)
  9. Розпорядження № 5рк Про надання частини основної щорічної відпустки Гриценюк Н.М. (скачати)
  10. Розпорядження № 5рк Про зміни у складі кадрового резерву для державної служби (скачати)
  11. Розпорядження № 6рк Про звільнення Новохацької О.Є. з посади ... (скачати)


Пошук
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Погода в Погребищі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Валюта в Погребищі
Вибір кольору: