Понеділок, 18.06.2018
Вітаю вас, Гість | RSS |
Європейський Союз

Європейський Союз

Статистика

Яндекс.Метрика

Рейтинг@Mail.ru

Проверить тИЦ и PR

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 
Види публічної інформації
 
 
 
  ЗАТВЕРДЖУЮ: 
Голова районної 
державної адміністрації 
В.ОСАДЧУК 
„13” грудня 2012 р. № 234 
 
 
Види публічної інформації,
 яка знаходиться у володінні Погребищенської районної державної адміністрації, та система її обліку
 
  Публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі здійснення районною державною адміністрацією повноважень, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні районної державної адміністрації.
 
№ з/п Види інформації Система обліку інформації
1. Проекти актів районної державної адміністрації, районних програм та звіти, що підлягають оприлюдненню для публічного громадського обговорення: - проекти нормативно-правових актів, що мають важливе суспільне значення і стосуються конституційних прав, свобод, інтересів і обов’язків громадян, а також актів, якими передбачається надання пільг чи встановлення обмежень для суб’єктів господарювання та інститутів громадянського суспільства, здійснення повноважень місцевого самоврядування, делегованих районній державній адміністрації районною радою; - проекти регуляторних актів; - проекти районних програм економічного, соціального та культурного розвитку і рішень стосовно стану їх виконання; - звіти головних розпорядників бюджетних коштів про їх витрачання за минулий рік. В електронному та друкованому вигляді (структурні підрозділи районної державної адміністрації до компетенції яких відноситься сфера застосування інформації)
2. Розпорядження голови районної державної адміністрації з основної діяльності. Журнал реєстрації розпоряджень голови райдержадміністрації з основної діяльності.
База даних „Розпорядження” в системі електронного документообігу райдержадміністрації (загальний відділ апарату райдержадміністрації)
3. Розпорядження голови районної державної адміністрації про відпустки. Журнал реєстрації розпоряджень голови райдержадміністрації про відпустки.
База даних „Розпорядження” в системі електронного документообігу райдержадміністрації (загальний відділ апарату райдержадміністрації)
4. Розпорядження голови районної державної адміністрації з кадрових питань. Журнал реєстрації кадрових розпоряджень голови райдержадмі- ністрації.
База даних „Розпорядження” в системі електронного документообігу райдержадміністрації (загальний відділ апарату райдержадміністрації)
5. Доручення голови, першого заступника, заступників голови, керівника апарату районної державної адміністрації. База даних „Документообіг. Вихідні документи” в системі електронного документообігу райдержадміністрації (загальний відділ апарату райдержадміністрації)
6. Протоколи засідань колегій районної державної адміністрації. Протоколи засідань колегії районної державної адміністрації в електронному та друкованому вигляді (відділ правового та кадрового забезпечення) апарату райдержадміністрації.
7. Протоколи нарад з участю голови районної державної адміністрації. Протоколи нарад за участю голови районної державної адміністрації в електронному та друкованому вигляді (загальний відділ апарату райдержадміністрації)
8. Договори, угоди, контракти, укладені районною державною адміністрацією (крім тих, що носять конфіденційний характер) Журнал реєстрації договорів, угод, контрактів, тощо (загальний відділ апарату райдержадміністрації).
9. Вхідна кореспонденція (крім інформації з обмеженим доступом) База даних „Документообіг. Вхідні документи” в системі електронного документообігу райдержадміністрації (загальний відділ апарату райдержадміністрації).
10. Вихідна кореспонденція (крім інформації з обмеженим доступом) База даних „Документообіг. Вихідні документи” в системі електронного документообігу райдержадміністрації (загальний відділ апарату райдержадміністрації).
11. Звернення депутатів. База даних „Документообіг. Вхідні документи” в системі електронного документообігу райдержадміністрації (загальний відділ апарату райдержадміністрації).
12. Матеріали консультативно-дорадчих органів, утворених головою районної державної адміністрації. В структурних підрозділах районної державної адміністрації, які здійснюють організаційно-технічне забезпечення діяльності консультативно-дорадчих органів.
13. Звіти (довідки) про підсумки роботи окремих структурних підрозділів апарату районної державної адміністрації. В електронному та друкованому вигляді (окремі структурні підрозділи апарату районної державної адміністрації.
14. Накази керівника апарату районної державної адміністрації. Журнал реєстрації наказів керівника апарату районної державної (загальний відділ апарату райдержадміністрації).
15. Інформація з обмеженим доступом. Журнал обліку документів та видань з грифом „Для службового користування”, вхідна кореспонденція. Журнал обліку документів та видань з грифом „Для службового користування”, вихідна кореспонденція (загальний відділ апарату райдержадміністрації).
 
  Керівник апарату райдержадміністрації
Л. ФРОЄСКО 
 
 
 
 


Пошук
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Погода в Погребищі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Валюта в Погребищі
Вибір кольору: