Понеділок, 18.06.2018
Вітаю вас, Гість | RSS |
Європейський Союз

Європейський Союз

Статистика

Яндекс.Метрика

Рейтинг@Mail.ru

Проверить тИЦ и PR

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 
  Звіт
за результатами ефективності регуляторного акта
 
 
  Назва регуляторного акта: розпорядження голови районної державної адміністрації від 26.12.2007 року №766 "Про встановлення розміру плати за користування даними Реєстру документів дозвільного характеру
 
  Час проведення дослідження: 27-28 грудня 2011 року
  Місце проведення дослідження: м. Погребище
 
  м. Погребище
 
  Інформація про регуляторний акт
 
  Назва документу: розпорядження голови районної державної адміністрації "Про встановлення розміру плати за користування даними Реєстру документів дозвільного характеру ”
 
  Статус документу: розпорядження голови районної державної адміністрації
 
  Номер документу: № 766
 
  Дата прийняття: 26.12. 2007 року
 
  Мета регулювання: створення сприятливих умов для розвитку підприємництва, активна підтримка підприємницької ініціативи, спрощення дозвільних процедур та усунення адміністративних бар’єрів для започаткування безліцензійного бізнесу.
 
  Мета дослідження: мета періодичного відстеження полягає у визначенні ефективності регуляторного акту – розпорядження голови районної державної адміністрації: "Про встановлення розміру плати за користування даними Реєстру документів дозвільного характеру ”
 
  Методологія дослідження
 
  Періодичне відстеження даного регуляторного акту не можливо провести, через відсутність запитів суб’єктів господарювання на видачу довідок з Реєстру документів дозвільного характеру.
 
  Отже, вважаємо за доцільне продовження здійснення заходів з відстеження результативності даного регуляторного акту, так як впровадження даного розпорядження буде сприяти покращенню обліку та звітності суб’єктів господарювання.
 
  Начальник управління економіки
 Н. С. Новіцька
 
 
 
 

 
 
  Звіт
за результатами ефективності регуляторного акта
 
  Назва регуляторного акта: розпорядження голови районної державної адміністрації від 30.08.2006 року №411 "Про порядок часткового відшкодування з районного бюджету відсоткових ставок за кредитами банківських установ, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів
 
  Час проведення дослідження: 27-28 грудня 2011 року
 
  Місце проведення дослідження: м. Погребище
 
  м. Погребище
 
  Інформація про регуляторний акт
 
  Назва документу: розпорядження голови районної державної адміністрації "Про порядок часткового відшкодування з районного бюджету відсоткових ставок за кредитами банківських установ, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів”
 
  Статус документу: розпорядження голови районної державної адміністрації Номер документу: № 411
 
  Дата прийняття: 30.08 2006 року
 
  Мета регулювання: здешевлення кредитних ресурсів шляхом запровадження ефективного, на засадах відкритості та прозорості механізму фінансової підтримки розвитку малого та середнього підприємництва за рахунок коштів районного бюджету, сприяння збільшенню залучення кредитних ресурсів на реалізацію інвестиційних проектів.
 
  Мета дослідження: мета періодичного відстеження полягає у визначенні ефективності регуляторного акту – розпорядження голови районної державної адміністрації: "Про порядок часткового відшкодування з районного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів”, шляхом проведення дослідження на основі статистичних даних суб’єктів підприємництва.
 
  Методологія дослідження
 
  Статус дослідження: періодичне відстеження. Дослідження проведено управлінням економіки Погребищенської районної державної адміністрації 27-28 грудня 2011 року.
 
  Метод дослідження – аналіз виконання показників результативності.
  Показниками результативності (індикаторами ефективності) дії розпорядження голови районної державної адміністрації "Про порядок часткового відшкодування з районного бюджету відсоткових ставок за кредитами банківських установ, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів” були визначені:
 1. Обсяг залучених кредитних ресурсів;
 2. Кількість створених додаткових робочих місць;
 3. Обсяг надходжень до бюджету податків, зборів (інших обов’язкових платежів) від діяльності малого та середнього підприємництва в результаті реалізації інвестиційних проектів;
 4. Збільшення обсягів виробництва продукції (надання послуг).
 
  За 2009 – 2011 роки часткове відшкодування з районного бюджету відсоткових ставок за кредитами банківських установ, залученими СПД для реалізації інвестиційних проектів отримали 4 учасники, із них: у 2009 році – 2 учасників, 2010 році – не було претендентів, 2011 році – 2 учасників.
 
  Загальна сума наданих кредитів, за якими отримано часткове відшкодування з місцевих бюджетів відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів становить 10,6 тис.грн., із них у 2009 році – 3,9 тис.грн. (ПП Гунчак Н.І. в сумі 3,2 тис.грн. та ФГ „Поліщука” в сумі 0,7 тис.грн.), 2011 рік – 7,2 тис.грн.( СПД Слінченко В.М. в сумі 5,0 тис.грн., ПрАТ „Погребищенське АТП 10537” в сумі 2,2 тис.грн.).
 
  Із запровадженням Порядку часткового відшкодування з районного бюджету відсоткових ставок за кредитами банківських установ, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів в районі появилась можливість збільшити обсяги виробництва та обсяги реалізації товарів і послуг. Збільшити надходження до бюджетів, створити нові робочі місця. Усі впроваджені інвестиційні проекти відповідають пріоритетним напрямкам соціально – економічного розвитку району.
 
  З огляду на вищевикладене дія регуляторного акта розпорядження голови районної державної адміністрації від 30.08.2006. року № 411 "Про порядок часткового відшкодування з районного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів”, визначається ефективною і одночасно вважаємо за доцільне продовження здійснення заходів з відстеження результативності даного розпорядження.
 
  Начальник управління економіки
Н. С. Новіцька
 
 
 
 
 
 
 


Пошук
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Погода в Погребищі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Валюта в Погребищі
Вибір кольору: