Головна » 2015 » Грудень » 15 » Чи знаєш ти світе, як гірко ридає полин?
Чи знаєш ти світе, як гірко ридає полин?

Під таким гаслом 15 грудня 2015 року у дитячій музичній школі відбулося урочисте вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та членів сімей померлих, що проживають в Погребищенському районі за участі голови райдержадміністрації І. Вінника, голови районної ради В. Павлюка.

Голова райдержадміністрації І. Вінник своєму виступі наголосив: «…Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах. Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району, які 29 років тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи…». Іван Васильович побажав присутнім щастя, добра, здоров’я і бадьорості духу на довгі роки життя, віри у майбутнє, родинного благополуччя і всіх життєвих благ.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували тих ліквідаторів, хто не дожив до сьогоднішнього дня, хто ціною життя спас людство від страшного лиха.

Перед присутніми виступив голова відокремленого підрозділу Вінницької обласної організації «Союз-Чорнобиль Україна» у Погребищенському районі В.Мацюк, який повідомив, що за ініціативи ліквідаторів-чорнобильців, при активній участі багатьох із них, за сприяння районної влади та керівників територіальних громад району у центрі міста біля районного кінотеатру ім. В. Терлецького будується пам’ятний знак землякам - учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.

Всім ліквідаторам та членам сімей померлих було вручено Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради і грошові премії.

Захід завершився концертом, підготовленим художніми колективами району.

Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ
  та громадськістю апарату райдержадміністрації

Чи знаєш ти світе, як гірко ридає полин?

Переглядів: 717 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0