Головна » 2015 » Грудень » 23 » День енергетика відзначили в Надроссі
День енергетика відзначили в Надроссі

22 грудня 2015 року в актовій залі СО «Погребищенські електромережі» відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня енергетика.

Гостями заходу стали голова районної державної адміністрації І.Вінник, заступник голови районної державної адміністрації П.Шафранський, працівники енергетичної галузі Погребищенського району.

Відкриваючи зібрання начальник СО «Погребищенські електромережі» С. Побережець підвів підсумки діяльності підприємства зокрема зазначивши, що площа постачання електроенергії підприємством становить 1199 км кв. Довжина кабельних ліній електропередачі — 1,785 км. Довжина повітряних ліній електропередачі — 1375,24 км. Кількість підстанцій — 312 шт. Кількість споживачів — 17946; з них юридичні — 384, побутові — 17562. Він привітав колег із святом, відзначив кращих працівників, які були занесені на дошки пошани ПАТ «Вінницяобленерго» та СО «Погребищенські електромережі», вручив грамоти з грошовими винагородами.

Від імені районної державної адміністрації та районної ради із професійним святом працівників енергетичної галузі району привітав голова районної державної адміністрації І.Вінник. Він наголосив, що енергетики району наполегливою працею вселяють впевненість у те, що у оселях мешканців Надросся завжди буде світло, тепло і затишок. «Люди, які присвятили себе енергетиці – стійкі характером, мужні і віддані обраній професії. Тож з нагоди професійного свята зичимо всім енергетикам, ветеранам галузі та вашим родинам міцного здоров’я, злагоди, добра і достатку, впевненості у завтрашньому дні»,- зазначив Іван Васильович та разом із заступник голови райдержадміністрації П.Шафранським нагородив кращих працівників галузі Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, а також грошовими преміями.

День енергетика відзначили в Надроссі

Переглядів: 1549 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0