Головна » 2016 » Січень » 22 » День Соборності у Погребищі
День Соборності у Погребищі

День Соборності у Погребищі відзначили мітингом та покладанням квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні

22 січня на площі Площі Героїв м.Погребище відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення Дня Соборності України.

Участь у святкуванні взяли керівництво району та м.Погребище, працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, депутати міської та районної рад, представники трудових колективів, правоохоронних органів, активісти та громадськість.

Урочистості розпочалися з покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

У вітальному виступі голова районної державної адміністрації І.Вінник звернув увагу на вагомість сьогоднішньої дати в історії нашого народу та не оминув і сучасну атмосферу в країні. Іван Васильович зокрема зазначив, що святкуючи величну подію в новітній історії України мусимо пам’ятати всіх, хто віддав за незалежність та соборність нашої держави найцінніше – своє життя.

22 січня 2014 року у День Соборності «беркутівці» пішли в наступ на Грушевського. В цей день з’являються перші жертви Майдану: спецпризначенці смертельно поранили Сергія Нігояна, Михайла Жизневського. Також у лісосмузі в Бориспільському районі Київської області було знайдено тіло Юрія Вербицького.

З початку антитерористичної операції на сході України загинуло майже 2000 військовослужбовців, поранення отримали понад 6000 воїнів. Нажаль, троє мешканців нашого району та троє, родини яких проживають у нас, віддали найдорожче - своє життя за для встановлення миру на нашій землі. Пам'ять про їх жертовність та подвиг назавжди залишаться в наших серцях.»

Голова райдержадміністрації І. Вінник закликав вшанували хвилиною мовчання пам'ять всіх загиблих у боротьбі за соборність та незалежність нашої держави.

Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків
  із ЗМІ і громадськістю апарату райдержадміністрації

День Соборності у Погребищі

Переглядів: 2997 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0