Вівторок, 26.09.2017

Головна » 2016 » Лютий » 10 » До уваги непобутових споживачів природного газу
До уваги непобутових споживачів природного газу

В зв’язку із набуттям чинності Закону України від 09.04.2015 № 329-VIII «Про ринок природного газу» та постанови НКРЕКПвід 30.09.2015 р. №2496 «Про затвердження Правил постачання природного газу»,Департамент регіонального економічного розвитку обласної державної адміністрації інформує.

За інформацією Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) на ринку постачання природного газу у Вінницькій області діють декілька незалежних постачальників, які отримали у визначеному порядку ліцензію. А саме:

- відповідно до постанови НКРЕКП від 21.05.2015 № 1588 на території Вінницької області (крім сіл Якушинці та Зарванці Вінницького району, смт Кирнасівка, сіл Нестерварка, Федьківка, Клебань, Тиманівка, Дранка, Одая, хутораМарково Тульчинського району, сіл Моївка, Пилипи-Борівські, Калинка Томашпільського району, села Сокіл, хутораГрабовець Чернівецького району, смт Браїлів, сіл Сьомаки, Людавка, Біликівці, Тартак, Новоселиця, Кирилівці, Дубова, Кармалюкове, Почапинці, Зоринці, Слобода Почапинецька, Василівка, Лисогорка Жмеринського району, села Махаринці Козятинського району, сіл Бухни, МорозівкаПогребищанського району) та м. Гайворон Кіровоградської області ліцензовану діяльність з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом здійснює ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ» (м. Вінниця, провулок Щорса, буд. 24);

- відповідно до постанови НКРЕКП від 28.05.2015 № 1646 на території м. Житомир та Житомирської області (крім м. Коростишів та Коростишівського району), села Махаринці Козятинського району, сіл Бухни та МорозівкаПогребищенського району Вінницької області ліцензовану діяльність з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом здійснює ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» (м. Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, буд. 35).

- відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики від 05.04.2012 № 371 (із змінами, внесеними постановою НКРЕКП від 08.10.2015 № 2567) на території Тульчинського, Томашпільського та Чернівецького районів Вінницької області у зоні розташування розподільних газопроводів, що перебувають у користуванні згідно з додатком 1, ліцензовану діяльність з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом здійснює ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗОВИК» (м. Київ, вул. Предславинська, буд. 39).

- відповідно до постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 18.11.2011 № 2213 на території сіл Якушинці та Зарванці Вінницького району Вінницької області ліцензовану діяльність з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом здійснює ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТАЗПОСТАЧСЕРВІС» (Вінницька обл., Вінницький район, с. Зарванці, провулок Данила Нечая, буд. 1).

Крім того, згідно з постановою НКРЕКП від 24.09.2015 № 2453 на території України ліцензовану діяльність з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом здійснює ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» (м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, буд. 6).

Дану інформацію просимо враховувати при заключенні договорів на постачання природного газу.

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Додаток (Скачати)

Переглядів: 1745 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0