Головна » 2016 » Лютий » 4 » Голова облдержадміністрації Валерій Коровій ознайомився
Голова облдержадміністрації Валерій Коровій ознайомився

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій ознайомився з роботою управління праці і соціального захисту населення Погребищенської райдержадміністрації та результатами робіт по реконструкції Погребищенської ЗОШ№1 І-ІІІ ст.

У рамках візиту, що відбувся 3 лютого, керівник Вінниччини ознайомився з роботою районного управління праці і соціального захисту населення, де проінспектував хід надання мешканцям територіальних громад району житлових субсидій.

За інформацією працівників установи, упродовж року субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та на придбання твердого палива і скрапленого газу призначено 7 039 домогосподарствам, що, у порівнянні з минулим роком, майже удвічі більше. Причому середній місячний розмір призначених субсидій у 2015 році на одне домогосподарство склав 1 819 гривень проти 61 грн. у 2014-му.

Навідався Валерій Коровій і до місцевого центру надання адміністративних послуг, який станом на 1 січня 2016 року надає мешканцям Погребищенського району 51 вид адмінпослуг. За словами адміністраторів центру, найбільша частка питань, з якими жителі громад звертаються до установи, стосується роботи відділу Держгеокадастру. Загалом же упродовж минулого року тут мешканцям району надано майже 5,5 тисяч адмінпослуг.

Ще одним об’єктом відвідин керівника області стала загальноосвітня школа № 1 міста Погребище, де торік завершено першу чергу реконструкції закладу: капітально відремонтовано дах та частково замінено вікна на енергозберігаючі. На ці заходи було спрямовано 2,6 млн. гривень з державного Фонду регіонального розвитку, ще 300 тисяч – виділено з місцевого бюджету.

Тепер школа чекає на другу чергу реконструкції, яка передбачає дозаміну вікон та утеплення фасаду. Потреба у коштах для здійснення цих робіт складає, за словами начальника відділу освіти РДА Зінаїди Бутенко, 7,6 млн. гривень. «На сьогодні виділено 3 млн. гривень з Фонду регіонального розвитку, також ми плануємо ще з місцевого бюджету додати співфінансування у розмірі 10 %», - зазначила Зінаїда Бутенко. Решту ж необхідних коштів районне керівництво планує залучити шляхом участі у грантових програмах.

Оглянувши результати проведених ремонтних робіт, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій підкреслив, що у 2015 році Фонд регіонального розвитку успішно продемонстрував свою результативність, і Погребищенська школа № 1 є яскравим тому підтвердженням.

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій ознайомився

Переглядів: 1766 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0