Четвер, 18.01.2018

Головна » 2015 » Листопад » 25 » Ігровий стретчинг - сучасний засіб зміцнення здоров`я дітей в дошкільному закладі

Виходячи з нагальних потреб сьогодення, Національної програми патріотичного виховання громадян, формування здорового способу життя та річного плану роботи закладу з 16 по 20 листопада в Погребищенському дошкільному навчальному закладі №1 відбувся тиждень спорту та здоров’я з використанням ігрового стретчингу за методикою А.Назарової.

Формування потреби цінувати та турбуватися про власне здоров`я, як найвищу цінність, збереження та зміцнення здоров`я малюків - є одним з актуальних завдань діяльності нашого закладу. Сучасні вимоги до змісту і методів роботи, що використовуються в дошкільному навчальному закладі, націлюють педагогів на формування рухової культури дітей, використання на фізкультурних заняттях та в повсякденному житті таких вправ,що захоплюють малюків, підтримують інтерес до рухової діяльності, стимулюють до занять не лише у садочку, а і вдома.

Слід відмітити, що всі педагоги проявили творчість при підготовці до занять, активну участь взяли і батьки вихованців.

За результатами занять проведено засідання педагогічної ради на якій визначено напрямки удосконалення роботи по створенню належних умов для зміцнення здоров`я та фізичного розвитку дошкільників.

Вихователь-методист Погребищенського ДНЗ №1 Л.Старинчук

Переглядів: 1365 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0