Головна » 2016 » Січень » 4 » На Вінниччині відкрито 33 центри, які надаватимуть допомогу
На Вінниччині відкрито 33 центри, які надаватимуть допомогу

На Вінниччині відкрито 33 центри, які надаватимуть допомогу особам, що опинились в скрутному становищі

За інформацією департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації в області працює комунальна установа Обласний центр реінтеграції бездомних громадян, до якого може звернутися будь-який пересічний громадянин України, а також іноземці та особи без громадянства, що не мають житла, та стосовно яких прийнято рішення про оформлення документів для вирішення питання про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.

Директор Чорний Богдан Володимирович моб. тел. 067 129 11 85 адреса м.Вінниця вул.Володарського,26 кім.101

В Обласному центрі реінтеграції бездомних громадян надаються послуги та вирішуються питання щодо:
  - відновлення документів,
  - оформлення документів для тимчасової реєстрації,
  - здійснення заходів щодо виявлення бездомних громадян (зокрема шляхом соціального патрулювання),
  - надання зазначеним особам інформаційних, правових та інших консультаційних послуги,
  - направлення до спеціалізованих закладів соціального захисту, закладів охорони здоров’я.

Реєстрація громадян які звертаються в центр обліку бездомних осіб відбувається за юридичною адресою Центру реінтеграції бездомних громадян терміном на 6 місяців.

При усіх 33-х територіальних центрах на зимовий період створені та діють пункти обігріву, де можна зігрітись та випити гарячого чаю; створені бригади, які здійснюють патрулювання з метою виявлення осіб, що потребують допомоги, працюють пункти прийому та видачі теплого одягу, бувшого у користуванні.

Адреси територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) по Вінницькій області (Скачати)

Переглядів: 1635 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2016  »