Головна » 2016 » Січень » 18 » Освіту та медицину співфінансуватимуть місцеві бюджети
Освіту та медицину співфінансуватимуть місцеві бюджети

Завдяки першим крокам по децентралізації влади місцеві бюджети за результатами 2015 року отримали досить серйозні додаткові надходження — майже 10,3 млн. гривень. Це дасть змогу у 2016 році будувати плани у частині соціально-економічного розвитку сільських територій та брати активну участь у державних та міжнародних проектах і грандах.

Саме ці питання були основними у ході проведення консультацій з керівництвом виконавчих комітетів сільських та міської рад, організованих та проведених минулого тижня райдержадміністрацією і районною радою. Аналіз засвідчив про активну роботу більшості місцевих рад щодо участі у вищезазначених програмах.

Переважна більшість планів стосується ремонту доріг та вулиць у межах населених пунктів, продовження заходів з освітлення сільських територій, реалізації енергозаощаджуючих заходів тощо.

У ході обговорення керівництву району вдалося досягти взаєморозуміння з усіма керівниками місцевих рад щодо співфінансування наших базових галузей. У першу чергу освіти та медицини.

Підбиваючи підсумки зазначимо, що завдяки такому формату консультацій вдалося збалансувати видаткову частину районного бюджету та внести проект до сесії райради щодо фінансування всіх основних програм.

громадськістю апарату райдержадміністрації

Освіту та медицину співфінансуватимуть місцеві бюджети