Головна » 2016 » Лютий » 4 » Погребищенський медичний коледж один з кращих
Погребищенський медичний коледж один з кращих

Валерій Коровій: «Погребищенський медичний коледж один з кращих у державі по підготовці висококваліфікованих спеціалістів»

Під час робочої поїздки до Погребищенського району голова ОДА Валерій Коровій відвідав центральну районну лікарню. Торік тут завершено поточний ремонт пологового та хірургічного відділень, на що з місцевого бюджету витрачено близько 540 тисяч гривень.

Очільник області оглянув відремонтовані приміщення та поспілкувався із пацієнтами й персоналом установи. Відтак, навідався до Погребищенського медичного коледжу, розташованого упритул до лікувального закладу.

Ознайомившись з роботою ВНЗ, його матеріально-технічною і навчальною базою, керівник Вінниччини позитивно оцінив те, як на місцевому рівні знайдено оптимальне рішення у поєднанні теорії та практики освітнього закладу. Більше того, відзначив, що Погребищенський медколедж залишається одним із кращих у державі по підготовці висококваліфікованих спеціалістів.

Коментуючи ж процеси, що відбуваються нині у галузі охорони здоров’я, голова облдержадміністрації зауважив, що питання фінансування вторинної ланки медичної допомоги залишається досі невирішеним.

«Бюджетна децентралізація вступила в протиріччя з тими напрацюваннями, які Вінниччина здобула під час медичної реформи. І на сьогодні ми маємо проблеми, в першу чергу, з утриманням центральних районних лікарень. Обласна державна адміністрація внесла проект рішення, яке розглядатиметься на сесії обласної ради щодо передачі у власність територіальних громад районів місцевих ЦРЛ. Це принципове питання, адже, відверто кажучи, їх фінансування обласному бюджету не під силу», - відзначив Валерій Коровій.

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Погребищенський медичний коледж один з кращих

Переглядів: 2340 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0