Головна » 2016 » Лютий » 4 » Погребищенський військовий комісаріат готовий
Погребищенський військовий комісаріат готовий

Погребищенський військовий комісаріат готовий до проведення усіх необхідних заходів у рамках викликів сьогодення

У цьому запевнив голову обласної державної адміністрації Валерія Коровія Погребищенський військовий районний комісар капітан Олександр Тригуб.

Сьогодні в рамках робочої поїздки до Погребищенського району голова облдержадміністрації Валерій Коровій відвідав військовий комісаріат.

Знайомлячи керівника області з роботою військкомата, Олександр Тригуб проінформував, що районним військовим комісаріатом проведено ряд заходів по відновленню системи військового обліку на території району. Військовозобов'язані, що перебувають на військовому обліку в районі проходять планові медичні огляди.

Восени 2015 року комісаріатом проведено призов громадян на строкову військову службу до лав ЗСУ та інших військових формувань.

Військовий комісаріат на 100 % виконав відбір і поставку до військових частин кандидатів для проходження військової служби за контрактом.

Для довідки:
  Минулого року було проведено сучасний ремонт та перепланування виділеного під РВК приміщення. Кошторисна вартість робіт становить 240 тисяч гривень, з них коштів з місцевих бюджетів - 137 тисяч гривень, позабюджетних благодійних коштів 103 тисячі гривень. Погребищенський районний військовий комісаріат посів 7 місце серед 28 районних ( міських ) військових комісаріатів в загальному рейтингу ОВК по призовній роботі.

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Погребищенський військовий комісаріат готовий

Переглядів: 2082 | Додав: dima | Рейтинг: 2.0/2