Головна » 2015 » Грудень » 4 » Привітали працівників статистики
Привітали працівників статистики

4 грудня 2015 року з нагоди Дня працівників статистики заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський та голова районної ради В.Павлюк відвідали трудовий колектив відділу статистики в Погребищенському районі та привітали працівників із професійним святом.

У своїх привітаннях вони зазначили, що важко уявити життя нашої держави без органів статистики, які роблять свій внесок у соціально-економічний розвиток країни та Погребищенського району зокрема збираючи, опрацьовуючи, зберігаючи та аналізуючи статистичну інформацію, що дає можливість розробляти перспективні плани, програми поступального розвитку усіх галузей життя. Петро Петрович та Володимир Євгенович побажали працівникам колективу великого людського щастя, мирного неба, міцного здоров’я та успіху у важливій для суспільства справі.

Вони вручили Почесну грамоту райдержадміністрації та районної ради Хамулі Оксані Станіславівні, провідному спеціалісту-економісту відділу статистики в Погребищенському районі.

Відділ з питань внутрішньої політики та ЗМІ і
  громадськістю апарату райдержадміністрації

Привітали працівників статистики