Вівторок, 26.09.2017

Головна » 2016 » Лютий » 9 » Про наближення послуг до мешканців громад йшлося на нараді в райдержадміністрації

9 лютого 2016 року заступник голови районної державної адміністрації П.Шафранський провів робочу нараду з головами виконавчих комітетів місцевих рад району, структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників Погребищенського районного управління юстиції за участі представників районних засобів масової інформації.

Відкриваючи нараду, П.Шафранський ознайомив із питаннями, які винесено на розгляд та наголосив, що ми перебуваємо на шляху реформування нашої країни. Зокрема, з 1 січня 2016 року набрали чинності зміни до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» якими передбачається передача повноважень з реєстрації бізнесу й нерухомості від Міністерства юстиції до органів місцевого самоврядування.

Про передачу функцій по реєстрації та підключення виконавчих органів міської, сільських рад та акредитованих суб’єктів державної реєстрації до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Державного реєстру речових прав на нерухоме майно йшлося в інформації П. Насінника – начальника Погребищенського районного управління юстиції Вінницької області.

Заступник начальника Погребищенського районного управління юстиції Вінницької області І.Запальська довела до голів виконавчих комітетів місцевих рад алгоритм набуття радами повноважень у сфері державної реєстрації прав та кваліфікаційні вимоги до державного реєстратора.

Про процедуру розроблення (оновлення) містобудівної документації для населених пунктів району йшлося в інформації В.Павліченка – головного спеціаліста сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації.

Директор Погребищенського районного центру зайнятості О.Віцінський проінформував про стан ринку праці та надання соціальних послуг незайнятому населенню Погребищенським районним центром зайнятості у 2015 році та механізм залучення безробітних до оплачуваних робіт.

Про організацію громадського контролю за умовно-достроково звільненими особами, особами засудженими до покарання без позбавлення волі та звільненими від відбування покарання з випробуваннями, за місцем їх проживання йшлося в інформації головного спеціаліста сектору цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації С.Єфімовського.

Начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ і громадськістю апарату райдержадміністрації В.Старинчук довів до відома план заходів, які відбудуться в районі з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

На нараді також порушувались питання підготовки до 7-ї хвилі мобілізації, проведення ремонтних робіт на дорогах та шляхах району тощо. Підбиваючи підсумки наради заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський зокрема, звернув увагу голів виконавчих комітетів місцевих рад району на першочергові питання, які необхідно вирішувати в процесі передачі повноважень з реєстрації бізнесу й нерухомості від Міністерства юстиції до органів місцевого самоврядування, а саме: технічне забезпечення оргтехнікою та швидкісним Інтернетом і відповідними фахівцями.

Переглядів: 1898 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2016  »