Головна » 2015 » Грудень » 11 » Відбулася друга сесія Погребищенської районної ради 7 скликання
Відбулася друга сесія Погребищенської районної ради 7 скликання

10 грудня за участі заступника голови райдержадміністрації П.Шафранського відбулася друга сесія районної ради 7 скликання, яка розглянула питання обрання заступника голови районної ради, про виконання районного бюджету за 9 місяців 2015 року, про внесення змін до районного кошторису на поточний рік, про бюджет на 2016 рік, про регламент районної ради та ін.

Повторно на посаду заступника голови райради було висунуто кандидатуру І. Гордійчука. Від імені голів сільських рад до депутатів звернулись голова Плисківської і Білашківської сільських рад П.Вітрук та Ю.Дзигар, які закликали депутатів «не тягнути ковдру на себе» і підтримати потенційного кандидата. В результаті таємного голосування заступником голови районної ради обрано І. Гордійчука. За проголосувало 19 з 32 присутніх на сесії депутатів.

Після детального звіту начальника управління фінансів райдержадміністрації І. Медика було вирішено затвердити відповідний звіт за 9 місяців 2015 року та внести зміни до загального фонду районного бюджету за рахунок субвенції з бюджетів сіл та міста, крім того, встановити загальний обсяг доходів та затвердити видатки на наступний рік.

Після інформації голови постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування І. Поліщука було затверджено регламент ради.

Питання про дострокове розірвання договору оренди на частину приміщення з державною фінінспекцією (доповідач — провідний спеціаліст з питань комунальної власності А. Сладецький) та затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки землі (доповідач — голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин, охорони довкілля, раціонального використання надр О. Колотуцький) не викликали зауважень у депутатського корпусу і були проголосовані.

Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ і громадськістю апарату районної державної адміністрації

Відбулася друга сесія Погребищенської районної ради 7 скликання

Переглядів: 972 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0