Головна » 2015 » Грудень » 30 » Відбулася позачергова четверта сесія Погребищенської районної ради 7 скликання
Відбулася позачергова четверта сесія Погребищенської районної ради 7 скликання

30 грудня за участі голови райдержадміністрації І.Вінника відбулася четверта позачергова сесія районної ради 7 скликання, ініційована 12 депутатами, яка розглянула звернення депутатів Погребищенської районної ради 7 скликання до Верховної Ради України та Президента України з вимогою до Верховної Ради України ініціювати розгляд питання про відповідальність Кабінету Міністрів України та прийняття резолюції недовіри Кабінету Міністрів України і до Президента України накласти вето на прийняті Верховною Радою України зміни до Податкового кодексу України в частині скасування спеціального режиму оплати ПДВ сільгосптоваровиробникам.

Із 34 депутатів в роботі сесії взяли участь 24.

З інформацією з цього питання виступив депутат від Аграрної партії П.Панасюк, який зачитав текст звернення.

В ході обговорення депутати підтримали пропозицію депутата від ХДС С.Огородника щодо залишення спеціального режиму ПДВ для сільгоспвиробників у 2016 році, а втрати доходів бюджету з цього виду податку компенсувати за рахунок збільшення податку на дивіденди.

В результаті відкритого голосування депутати, які були присутні на сесії, більшістю голосів підтримали остаточний варіант звернення та ухвалили рішення надіслати голові Верховної Ради України В.Гройсману і Президенту України П.Порошенку та оприлюднити рішення сесії з текстом звернення на офіційному сайті районної ради і в районній газеті «Колос».

Відбулася позачергова четверта сесія Погребищенської районної ради 7 скликання

Переглядів: 1860 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0