Головна » 2015 » Грудень » 25 » Відбулася робоча нарада
Відбулася робоча нарада

24 грудня 2015 року голова районної державної адміністрації І.Вінник провів робочу нараду з головами виконавчих комітетів місцевих рад району, керівниками агроформувань та структурних підрозділів райдержадміністрації, за участі представників районних засобів масової інформації.

Керівник ДП «Погребищенський райагроліс» О.Килівник ознайомив учасників наради із законодавчими аспектами щодо отримання дозволів у лісогосподарстві для вирубки лісових насаджень різних категорій.

Про вимоги чинного законодавства при оформленні договорів оренди на невитребувані паї, проектні дороги, землі під господарськими дворами, водні об’єкти йшлося в інформації заступника голови райдержадміністрації П. Шафранського та Д.Мельничука - в.о. начальника відділу Держгеокадастру у Погребищенському районі.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Л.Гарнага та директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді райдержадміністрації Т. Скарбовійчук розкрили шляхи вирішення проблем, що виникають в ході проведення профілактичної роботи з сім’ями з метою захисту інтересів дітей.

Про алгоритм дій в разі смерті людини та організацію виписки справ про смерть інформував І. Роздольський – головний лікар Погребищенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги. Він також зупинився на питанні виділення субвенції з бюджетів сільських рад на ремонт та придбання палива для медичних закладів, що знаходяться на їх території.

Начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ і громадськістю апарату районної державної адміністрації В.Старинчук роз’яснив питання щодо надання матеріалів статистичної та інформаційної звітності за 2015 рік щодо процесів і тенденцій, які мають місце у релігійному середовищі територіальних громад району та дотримання державної політики у галузі свободи совісті та віросповідання.

Підводячи підсумок наради голова райдержадміністрації І.Вінник, зокрема, звернув увагу голів виконавчих комітетів місцевих рад району на питаннях підготовки та проведення новорічних та Різдвяних свят із залученням благодійників, депутатів місцевих рад, забезпечення вручення подарунків, насамперед дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям із багатодітних родин, дітям учасників АТО.

Відбулася робоча нарада

Переглядів: 2010 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0