Головна » 2016 » Січень » 26 » Відбулася робоча нарада
Відбулася робоча нарада

26 січня 2016 року голова районної державної адміністрації І.Вінник та голова районної ради В.Павлюк провели робочу нараду з головами виконавчих комітетів місцевих рад району та структурних підрозділів райдержадміністрації, за участі представників районних засобів масової інформації.

Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації І.Вінника від 25 лютого 2015 року № 40 «Про проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу у 2015 році» та порядок проведення військово-лікарської комісії для допризовників йшлося в інформації військового комісара Погребищенського РВК О.Тригуба. Він також довів до відома керівників територіальних громад району конкретні дати для здійснення приписки юнаків 1999 року народження та про основні умови проходження служби у Збройних Силах України за контрактом.

Депутат районної ради, координатор волонтерських організацій району С.Скарбовійчук поінформував учасників наради про результати поїздок на схід до земляків із допомогою та про потреби наших воїнів у продуктах і товарах першої необхідності.

Підводячи підсумок наради голова райдержадміністрації І.Вінник, зокрема, звернув увагу голів виконавчих комітетів місцевих рад району на питаннях очистки вулиць і доріг в населених пунктах району та контролю за станом проведення опалювального періоду в закладах соціальної сфери.

Відбулася робоча нарада

Переглядів: 2182 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0