Головна » 2015 » Грудень » 7 » Відбулася щотижнева нарада
Відбулася щотижнева нарада

7 грудня 2015 року голова райдержадміністрації І. Вінник та голова районної ради В.Павлюк провели щотижневу нараду за участю керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації, представників районних ЗМІ.

Голова райдержадміністрації І. Вінник акцентував увагу керівників бюджетної сфери на питанні підготовки нормативних документів для подачі на розгляд «бюджетної сесії районної ради».

Голова районної ради В.Павлюк повідомив, що позачергова сесія Погребищенської районної ради відбудеться 10 грудня 2015 року, на якій планується затвердження районного бюджету на 2016 рік.

Заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський повідомив про те, що керівникам галузей освіти та медицини необхідно спільно із головами та депутатами місцевих рад району узгодити питання раціонального використання додаткових надходжень для забезпечення належного функціонування закладів, що перебувають на території відповідних рад.

З інформацією про стан проведення ремонту Погребищенської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. йшлося в інформації начальника відділу освіти райдержадміністрації З.Бутенко.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації І.Медик поінформував про стан підготовки кошторисів для розгляду на «бюджетній сесії» районної ради.

На нараді також розглядались питання щодо забезпечення сільських рад швидкісним інтернетом, функціонування ЦНАПу, проведення «тижня права», підготовки до новорічних свят.

За результатами розглянутих питань дано відповідні доручення.

Відбулася щотижнева нарада

Переглядів: 839 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0