Головна » 2015 » Грудень » 21 » Відбулася щотижнева нарада
Відбулася щотижнева нарада

21 грудня 2015 року голова райдержадміністрації І. Вінник та голова районної ради В.Павлюк провели щотижневу нараду за участю керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації, представників районних ЗМІ.

Голова райдержадміністрації І. Вінник акцентував увагу керівників бюджетної сфери на питаннях підготовки та проведення новорічних та Різдвяних свят із залученням благодійників, депутатів місцевих рад, забезпечення вручення подарунків, насамперед дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям із багатодітних родин, дітям учасників АТО.

Голова районної ради В.Павлюк повідомив, що чергова сесія Погребищенської районної ради відбудеться 24 грудня 2015 року, на якій, зокрема буде рекомендовано депутатам районної ради долучитися до новорічних заходів в територіальних громадах району.

Про підготовку Програм та інших нормативних документів для подачі на розгляд сесії районної ради, реорганізації ряду структурних підрозділів райдержадміністрації йшлося в інформації заступника голови райдержадміністрації П.Шафранського.

На нараді також розглядались питання щодо завершення ремонту Погребищенської ЗОШ №1 І-ІІІ ст., придбання для хірургічного відділення ЦРЛ високочастотного хірургічного ножа, забезпечення ЦНАПу додатковою оргтехнікою.

За результатами розглянутих питань дано відповідні доручення.

Відбулася щотижнева нарада

Переглядів: 1154 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0