Головна » 2016 » Січень » 11 » Відбулася щотижнева нарада
Відбулася щотижнева нарада

11 січня 2016 року голова райдержадміністрації І. Вінник та голова районної ради В.Павлюк провели щотижневу нараду за участю керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації, представників районних ЗМІ.

Голова райдержадміністрації І. Вінник акцентував увагу керівників бюджетної сфери на питанні підготовки нормативних документів для подачі на розгляд позачергової сесії районної ради. Зокрема йшлося про Програми, фінансування яких проводиться спільно з місцевими радами району.

Заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський поінформував про стан центральних шляхів району та подякував працівникам Погребищенського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області за ефективну роботу служби під час негоди.

Про роботу приписної районної комісії, проходження медкомісії військовозобов’язаними йшлося в інформації комісара Погребищенського районного військового комісаріату О.Тригуба.

На нараді також розглядались питання щодо проведення робіт з розчистки від снігу вулиць та під’їзних шляхів до населених пунктів району, перенесення початку навчання в школах району у зв’язку з епідемією грипу, уточнення орієнтовного плану консультацій з громадськістю райдержадміністрації

За результатами розглянутих питань дано відповідні доручення.

Відбулася щотижнева нарада

Переглядів: 1293 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0