Головна » 2016 » Січень » 18 » Відбулася щотижнева нарада
Відбулася щотижнева нарада

18 січня 2016 року заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський провів щотижневу нараду за участю керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації, представників районних ЗМІ. Він поінформував про результати організованих та проведених минулого тижня райдержадміністрацією і районною радою консультацій з керівництвом виконавчих комітетів сільських та міської рад, які дають змогу збалансувати видаткову частину районного бюджету, сприятимуть участі їх у різних конкурсах та грантах, забезпечення співфінансування соціальної сфери громад.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації І.Медик поінформував про стан підготовки матеріалів та проектів ряду районних програм до розгляду на позачерговй сесії районної ради.

На нараді також розглядались питання щодо проведення заходів з підготовки та відзначення в районі Дня Соборності України, проведення робіт з посипання тротуарів, вулиць та під’їзних шляхів до населених пунктів району, відновлення навчання в школах району.

За результатами розглянутих питань дано відповідні доручення.

Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ і

Відбулася щотижнева нарада

Переглядів: 1687 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0