Головна » 2016 » Лютий » 1 » Відбулася щотижнева нарада
Відбулася щотижнева нарада

1 лютого 2016 року голова райдержадміністрації І. Вінник та голова районної ради В.Павлюк провели щотижневу нараду за участю керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації, представників районних ЗМІ.

Голова райдержадміністрації І. Вінник акцентував увагу керівників бюджетної сфери на питаннях підготовки до візиту в район голови облдержадміністрації В.Коровія.

Голова районної ради В.Павлюк повідомив про те, що чергова сесія Погребищенської районної ради відбудеться 24 березня 2016 року. Він наголосив на необхідності подання звітів про виконання районних програм, що закінчилися в 2015 році та визначення потреби подання проектів нових програм.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації І.Медик поінформував про стан виконання бюджетів усіх рівнів в січні 2016 року, зокрема, зведений бюджет району виконано на 153%.

На нараді також розглядались питання щодо стану епідеміологічної ситуації в районі у зв’язку із грипом, підготовки до наради із секретарями сільських рад, функціонування ЦНАПу , підсумків виборів Гопчицького сільського голови.

За результатами розглянутих питань дано відповідні доручення.

Відбулася щотижнева нарада

Переглядів: 1532 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0