Головна » 2015 » Грудень » 25 » Відбулася третя сесія Погребищенської районної ради
Відбулася третя сесія Погребищенської районної ради

24 грудня 2015 року голова райдержадміністрації І.Вінник взяв участь у роботі чергової 3 сесії районної ради, що почалася з колядок та щедрівок, якими напередодні новорічних та Різдвяних свят працівники культури привітали учасників пленарного засідання.

Потім В. Павлюк вручив подяку за волонтерську допомогу від військової частини — польова пошта В-1109 керівнику місцевого фермерського господарства, депутату районної ради О. Колотуцькому, який, як відзначають у військовій частині, «завжди без вагань приходить на допомогу, користується авторитетом та повагою серед військових, робить свій внесок у перемогу».

На приємній ноті голова районної ради вручив депутатам районної ради та очільникам територіальних громад району посвідчення і значки.

На порядок денний виносилось 22 питання, озвучених головуючим В. Павлюком. Проекти рішень були роздані обранцям, поставлені за основу та прийняті в цілому. Серед основних — виконання Єдиної комплексної програми Погребищенського району на 2015—2018 роки, підтримка учасників АТО, членів їх сімей, а також інших верств населення, які потребують соціального захисту, план роботи районної ради 7 скликання на наступний рік та звернення депутатів.

Депутати розглянули питання встановлення надбавок до посадового окладу, матеріальних допомог та премії заступнику голови районної ради, затвердили розпорядження голови Погребищенської райдержадміністрації та чотири районні програми, серед яких, зокрема, Програму розвитку інформаційного простору Погребищенського району на 2016-2020 роки та Програму поінформованості населення та розвитку ЗМІ, засновниками яких є місцеві органи виконавчої влади і органи місцевого самоврядування, на 2016-2020 роки. Окрім того, дали згоду комунальній установі «Погребищенський районний медичний центр ПМСД» на списання медичної апаратури, затвердили звіт про незалежну оцінку нерухомого майна, що є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл та міста Погребищенського району, передали в оренду частину адмінприміщення Державній пенітенціарній службі України, затвердили технічну документацію з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки сільгосппризначення.

На сесії також розглядалось звернення голови районної організації «Спілка учасників АТО та інших бойових дій» Д.Прокопця щодо виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції на сході України. В ході дискусії було з’ясовано, що не всі демобілізовані ще визначилися щодо цілей використання ділянок та місця їх отримання. Як зазначив голова райдержадміністрації І.Вінник районна виконавча влада виходячи із своїх повноважень, готова сприяти у вирішенні питання,враховуючи інтереси демобілізованих, а також тих хто сьогодні перебуває в зоні АТО.

Відбулася третя сесія Погребищенської районної ради

Переглядів: 1523 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0