Головна » 2015 » Грудень » 22 » Відбулися районні змагання з настільного тенісу
Відбулися районні змагання з настільного тенісу

22 грудня 2015 року в приміщенні спортивного залу ВПУ-42 відбулися районні змагання з настільного тенісу. В змаганнях взяли участь учасники з Погребищенського медичного коледжу, ВПУ-42, Погребищенської ДЮСШ, Саражинецька ЗОШ І-ІІ ст., Степанківська ЗОШ І-ІІ ст., Розкопанської ЗОШ І-ІІ ст., Мончинська ЗОШ І-ІІ ст., СО «Погребищенські електричні мережі» та Адамівська територіальна громада.

Змагання особисті. Суддівство змагань здійснювалося Рудніцьким В.М., головним суддею Корольом В.О.

Серед жінок: І місце здобула студентка Погребищенського медичного коледжу Неліпа Юлія, ІІ місце – студентка Погребищенського медичного коледжу Поліщук Яна та ІІІ місце - учасниця від Адамівської територіальної громади Братковська Аліна. Серед чоловіків : І місце – Шульгань Олександр, працівник СО « Погребищенські електричні мережі», ІІ місце – Братковський Валерій, учасник від Адамівської територіальної громади , ІІІ місце – Солоданюк Олександр, учень Степанківської ЗОШ І-ІІІ ст..

Переможці нагороджені медалями та грамотами сектору з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та ФСТ «Колос».

Завідувач сектору з питань сім’ї, молоді
  та спорту райдержадміністрації
І. Махначова