Головна » 2015 » Грудень » 4 » Відбулося друге засідання районної ради
Відбулося друге засідання районної ради

3 грудня 2015 року відбулося друге засідання сесії Погребищенської районної ради 7 скликання.

Перед початком роботи сесії голова районної ради В. Павлюк та голова райдержадміністрації І. Вінник привітали працівників місцевого самоврядуван-ня із професійним святом, яке відзначатимуть у понеділок, 7 грудня. Посадовці вручили ко¬легам грамоти, квіти та грошові винагороди.

Першим питанням засідання було обрання заступника голови районної ради. В результаті таємного голосування депутати не підтримали кандидатуру І. Гордійчука, запропо¬новану головою районної ради.

Обранці підтримали рішення про утворення шести постійних ко¬місій та їх очільників. До складу президії Погребищенської районної ради 7 скликання уві-йшли: голова районної ради В.Павлюк та голови постійних комісій — І. Поліщук, М. Миколюк, О. Колотуцький, С.Волинський, Г. Кравчук та О. Скалецький.

Районна рада делегувала окремі повноваження районній державній адміністрації та доручила депутатам здійснювати повноваження, передбачені Законом, у територіальних грома¬дах та територіальних виборчих округах району.

Заслухавши інформацію начальника управління фінансів райдержадміністрації І. Медика, було внесено зміни до районного бюджету на 2015 рік. Участь у роботі сесії взяв депутат обласної ради О. Олексієнко.

Відбулося друге засідання районної ради

Переглядів: 918 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0