Головна » 2015 » Грудень » 11 » Відбувся обласний турнір з рукопашного бою у м. Погребище
Відбувся обласний турнір з рукопашного бою у м. Погребище

Минулої суботи, 5 грудня, вдруге у нашому місті відбувся обласний турнір з рукопашного бою серед юнаків, присвячений до Дня Збройних сил України.

У цьогорічних змаганнях взяли участь шість команд-учасниць з Вінниччини, а саме: спортивний клуб «БАРС» з Ямпільського району, спортивне молодіжно-дитяче об’єднання «Оріон» із смт. Турбів Липовецького району, спортивний клуб «Спарта» із с. Високе Томашпільського району, команда спортивного клубу «КРАБ» із м. Крижопіль, команда СК «Сапсан» із смт. Чечельник та спортсмени Погребищенської православної військово-патріотичної парашутно-десантної школи ім. цесаревича Олексія, які й представляли наш регіон.

Традиційно змаганням передувала церковна служба у храмі Успіня Божої Матері, де протоієрей Віктор (Хоменко) відслужив молебень, благословивши учасників турніру, тренерів та всіх присутніх.

На самому урочистому відкритті були присутні голова Погребищенської райдержадміністрації Іван Вінник, голова районної ради Володимир Павлюк, заступник голови РДА Петро Шафранський, директор Погребищенського РСТК ТСОУ Олександр Заслоцький, перший віце-президент Всеукраїнської федерації рукопашного бою, майстер ІХ Дану РБ Олександр Гартвіч, інтерконтинентальний чемпіон світу з боїв без правил Віктор Думєнков, суддя національної категорії, президент Вінницької обласної федерації рукопашного бою Федір Водянюк, чемпіон Європи, срібний призер чемпіонату світу, майстер спорту України міжнародного класу Сергій Водянюк та ін.

Від імені приймаючої сторони до присутніх звернувся заступник голови РДА, по сумісництву батько одного з учасників турніру, Петро Шафранський. Відразу перепросивши за певні незручності, пов’язані з ремонтом залу, він висловив сподівання, що ніщо не вплине на бойовий дух команд і вони продемонструють високий рівень підготовки й волю до перемоги.

Перший віце-президент Всеукраїнської федерації рукопашного бою Олександр Гартвіч відзначив важливість проведення турніру, присвяченого до Дня Збройних сил України, саме на базі православної військово-патріотичної парашутно-десантної школи, оскільки найдовершеніший в технічному плані боєць без віри і духовності — робот, і лише поєднання техніки і внутрішньої складової творить гармонійну особистість. Окрім того, майстер вручив нагороди та відзнаки Всеукраїнської федерації керівникам установ і організацій, серед нагороджених був і настоятель храму Успіня Божої Матері.

Керівник Першої православної парашутно-десантної школи отець Віктор, звертаючись до юних спортсменів, наголосив, що найвища майстерність — це вирішення будь-яких конфліктів на духовному рівні, без застосування сили. Але якщо виникає необхідність вдатися до фізичного впливу, то кожен має пам’ятати євангельську мудрість: «Без Мене не зможете творити нічого».

Під час поєдинків юним спортсменам вдалося продемонструвати технічну підготовку з застосування кидків, больових прийомів та нокдаунів. За результатами змагань у командному заліку команди посіли:
  І місце — Спортивний клуб «Оріон»,
  ІІ місце — СК «Спарта»,
  ІІІ місце — Погребищенська парашутно-десантна школа.

З десяти учасників нашої команди, які брали участь у змаганнях, шість здобули медалі різного рівня й достоїнства у відповідних вікових і вагових категоріях, зокрема Владислав Гаврих посів перше місце (ще один учасник турніру Богдан Хоменко здобув золото автоматично, оскільки в його ваговій категорії просто не було суперників), Михайло Гавриш та Віталій Сачук вибороли «срібло», бронзові нагороди турніру у Андрія Пігуля та Олексія Гавриха. Зважаючи на це, можна сподіватись, що й надалі наставницький дует Сергія Хамрила та Антона Глуханюка буде не менш ефективним і наші юні рукопашники змусять про себе говорити як про серйозних суперників не лише на обласному рівні.

За матеріалами районної газети «Колос»

Відбувся обласний турнір з рукопашного бою у м. Погребище

Переглядів: 1069 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0