Головна » 2015 » Грудень » 2 » Відбувся виїзний прийом громадян із земельних питань
Відбувся виїзний прийом громадян із земельних питань

1 грудня 2015 року в приміщенні Відділу Держгеокадастру у Погребищенському районі відбувся особистий виїзний прийом громадян начальником Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Козаком Юрієм Володимировичем. Громадяни змогли отримати кваліфіковану відповідь на проблемні питання в галузі земельних відносин.

Після проведення прийому громадян, в райдержадміністрації відбулася зустріч голови райдержадміністрації І.Вінника та начальника Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Ю.Козака з головою ГО «Спілка учасників АТО та інших бойових дій Погребищенського району» Д.Прокопцем та членами спілки – демобілізованими учасниками АТО.

Під час зустрічі обговорено стан справ з виділення земельних ділянок для учасників АТО та шляхи вирішення проблемних питань, які виникають під час оформлення відповідних документів.

Відбувся виїзний прийом громадян із земельних питань

Переглядів: 733 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0