Головна » 2016 » Лютий » 3 » Візит голови облдержадміністрації до Погребищенського району
Візит голови облдержадміністрації до Погребищенського району

3 лютого 2016 року голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій відвідав з робочою поїздкою Погребищенський район. У рамках візиту очільник Вінниччини провів нараду за участі керівництва району та міста Погребище, працівниками апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, головами та секретарями сільських рад, керівниками установ, організацій та сільськогосподарських підприємств району, депутатами міської та районної рад, представниками громадських організацій, ЗМІ.

Відкриваючи нараду, голова облдержадміністрації Валерій Коровій зазначив, що усі ми пливемо в одному човні, ім’я якого Україна. У цей непростий для нашої держави час ми повинні усе робити для того, щоб завтрашній день ставав кращий за сьогоднішній.

Про підсумки соціально-економічного розвитку Погребищенського району за 2015 рік звітував голова райдержадміністрації Іван Вінник. У своїй доповіді акцентував увагу на виконанні бюджетів усіх рівнів, що дало змогу вирішити інфраструктурні проблеми громад. Понад план залучено 11,6 млн. грн., в тому числі районним бюджетом 3,7 млн. грн., міським бюджетом 0,9 млн. грн., сільськими бюджетами 7,0 млн. грн. Перевиконання місцевих бюджетів по доходах дало можливість покращити фінансування галузей бюджету та покращити їх фінансовий стан, а саме: виплата заробітної плати з нарахуванням працівникам бюджетної сфери – 1,5 млн.грн., оплата поточних видатків – 4,6 млн.грн., оплата капітальних видатків – 1,5 млн.грн. Окрім того, за рахунок вільного залишку бюджетів сільських рад здійснено фінансування освітянської та медичної галузі. Збільшились і видатки зведеного бюджету району порівняно з 2014 роком на 56,7 млн. грн. Основною бюджетонаповнюючою галуззю в районі є сільське господарство.

Сільгоспвиробниками району вироблено валової продукції на суму 577 млн. грн., з них прибутки по рослинництву становлять 416 млн. грн., по тваринництву – 3 млн.грн.

Основним пріоритетом визначено залучення територіальних громад до розробки програм з комплексного розвитку територій, які реалізуються за рахунок бюджетів різних рівнів та міжнародній технічній допомозі. Враховуючи те, що в області та й в районі є яскраві приклади (а це Швейцарсько – український проект ДЕСПРО, проект «Кусаноне» Японського посольства, проект Державного фонду регіонального розвитку, щорічний обласний конкурс розвитку територіальних громад) як за допомогою різних міжнародних грантів та програм вирішуються інфраструктурні проблеми громад, завданням для органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів райдержадміністрації в наступному році задля розвитку громад - активізувати даний напрямок роботи. Щодо планів на поточний рік, то серед найбільш важливих інфраструктурних об’єктів, які планується реалізувати у наступному році слід віднести :
  - капітальний та поточний ремонт доріг комунального значення;
  - будівництво та реконструкція водогонів в 7 населених пунктах;
  - проведення освітлення центральних вулиць в 10 населених пунктах району.

Після доповіді голови райдержадміністрації Івана Вінника перед учасниками зібрання виступив очільник області Валерій Коровій. Він зокрема наголосив, що оглядаючись на початок минулого 2015 року – року важкого для країни в цілому і області зокрема, маємо констатувати: ми зуміли втримати фінансово-економічну ситуацію і на завершення року її стабілізувати. Торкнувся керівник регіону і процесів децентралізації влади: як в частині добровільного об’єднання територіальних громад, так і в контексті бюджетної децентралізації, територіальної оборони області, підготовки до 7 хвилі мобілізації, чергового призову та прийняття призовників на військову службу за контрактом, проведення активних робіт з благоустрою територій,

По закінченні виступу Валерій Вікторович відповів на численні запитання, надав учасникам наради роз’яснення з окремих, актуальних для громади району питань.

Візит голови облдержадміністрації до Погребищенського району

Переглядів: 1425 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0