Четвер, 23.11.2017

Головна » 2016 » Лютий » 15 » Вшанування воїнів-інтернаціоналістів
Вшанування воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого 2016 року Надросянський край в черговий раз вшанував мужність наших співвітчизників, яким довелося нести нелегку військову службу в “гарячих точках” різних країн світу: Афганістані, Чехословаччині, Китаї, Японії, Кореї, Угорщині, В’єтнамі, Кубі, країнах Африки, Близького та Середнього Сходу.

Вшанування воїнів-інтернаціоналістів відбулося в приміщенні райдержадміністрації за участі керівництва району, представників громадськості та районних ЗМІ.

Голова районної ради В.Павлюк у своєму виступі зокрема зазначив, що на жаль дні, які ветерани війни в Афганістані 25 років відзначали як свято завершення останньої війни, в якій брали участь сини України, співпали з загостренням внутрішньої політичної ситуації в Україні і ескалацією іноземного втручання у справи нашої Держави, а потім і прямої збройної агресії з боку Росії, яка створює загрозу територіальній цілісності і суверенітету Україні. Воїни-інтернаціоналісти були у перших рядах боротьби за правду і під час Помаранчевої революції у 2004 році, і під час Революції гідності, і зараз боронять незалежність держави на Сході України.

Спогадами про пережиті роки Афганської війни поділився голова районної організації Спілки ветеранів війни в Афганістані О.Цегельнюк, який повідомив, що 5 ветеранів - афганців нашого району взяли участь в АТО на Сході України.

Керівництво району вручило Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради з грошовими винагородами батькам загиблих, учасникам бойових дій на території інших держав. Також всім ветеранам війни в Афганістані вручено пам'ятну медаль «25 років виведення військ з Афганістану».

Сумну нитку спогадів викликав тематичний виступ учасників художньої самодіяльності районного будинку культури.

Були і подяки, хвилина мовчання, фотографування…

Після урочистостей учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні, а потім, траурною ходою направилися до пам’ятного знаку воїнам – афганцям, де вшанували побратимів, яким не судилось повернутись живими із чужої війни.

Вшанування воїнів-інтернаціоналістів

Переглядів: 1030 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0