Вівторок, 26.09.2017

Головна » 2016 » Лютий » 17 » З нагоди 27-ї річниці виведення військ з Афганістану
З нагоди 27-ї річниці виведення військ з Афганістану

З нагоди 27-ї річниці виведення військ з Афганістану в Погребищі вшанували воїнів-інтернаціоналістів В рамках відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в районному кінотеатрі ім. В.Терлецького відбувся тематичний виступ настоятеля Храму Успіня Божої Матері м. Погребище, керівника першої православної парашутно-десантної школи отця Віктора та вихованців школи.

Тематичний концерт був зорганізований за сприяння районної спілки ветеранів війни в Афганістані. Передувало концертній програмі вручення грошових винагород учасникам бойових дій на території інших держав та членам родин загиблих від імені спілки афганців та парашутно-десантної школи. На заході була присутня поважна делегація від Тульчинсько - Брацлавської єпархії на чолі з митрополитом Іонафаном, представники обласної та районної влади, ЗМІ.

Курсанти парашутно-десантної школи продемонстрували глядачам фізичну підготовку та вправність у прийомах рукопашного бою, видовищні прийоми самозахисту. Крім традиційних пісень, знайомих слухачам з перших акордів, репертуар поповнився творами православної тематики.

З нагоди 27-ї річниці виведення військ з Афганістану

Переглядів: 746 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0