Головна » 2015 » Грудень » 7 » Засідання міжвідомчої ради
Засідання міжвідомчої ради

4 грудня 2015 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Петра Шафранського у малій залі адміністрації відбулося засідання районної міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми. Захід відбувся за участю директора Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олени Стоялової.

Зокрема, на засіданні було заслухано інформацію начальника служби справах дітей райдержадміністрації Лесі Гарнаги про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства. Доповідач зазначила, що завдяки злагодженій співпраці усіх причетних служб і установ за останні три роки в районі не зафіксовано жодного випадку насильства проти дітей. Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Скарбовійчук поінформувала присутніх про умови проживання однієї з родин, що опинилися у складних життєвих обставинах. Члени координаційної ради, ознайомившись з ситуацією, запропонували алгоритм покрокового вирішення проблем згаданої родини.

Окрім того, директор районного центру соціальних служб прозвітувала про стан виявлення потреб учасників АТО, що проживають на території району. Військовий комісар Погребищенського РВК Олександр Тригуб, в свою чергу, пообіцяв надати уточнені списки учасників АТО та скоординувати зусилля з тими соціальними партнерами, які опікуються вирішенням даних питань. Підбиваючи підсумки, директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відзначила конструктивний підхід до вирішення проблем вразливих категорій населення на рівні району, принагідно зауваживши, що результативність роботи значною мірою залежить від налагодження чіткої співпраці з органами місцевого самоврядування.

За матеріалами районної газети «Колос»

Засідання міжвідомчої ради

Переглядів: 890 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0