Четвер, 23.11.2017

Головна » 2016 » Січень » 21 » Знай наших!
Знай наших!

Леонід Северин — кращий рибалка міста Погребище. У Погребищах любителі зимової риболовлі вирішили з’ясувати: хто спритніше підсадить рибину на гачок. Місцем «зустрічі» обрали лисогірський став. Саме тут відбулися змагання по ловлі риби з льоду на мормишку.

Бажаючих позмагатися зареєструвалося 14 поціновувачів зимової риболовлі. Протягом трьох годин, з 8 до 11-ї, рибалки-любителі, розмістившись понад берегом замерзлої водойми, домагались щедрого вилову.

Одразу ж після 11-ої години підбили підсумки. Для цього переважили рибу. Так, кращий рибалка у місті Погребище — Леонід Северин, за ним на другому місці Василь Головатий, на третьому — Віктор Пастух.

Міський голова Анатолій Білик вручив переможцям грамоти.

Присутні мали змогу посмакувати рибальською юшкою, шашликом та картоплею.

Без нагород, декому — ледь не з однією рибиною у ящику, випало повертатись додому деяким рибалкам, зате кожен із учасників чудового і корисного заходу отримав великий заряд енергії, радості і бадьорості від улюбленого заняття.

Подібні змагання проводились в нашому місті вперше, надалі, кажуть організатори Богдан Ситнюк та Владислав Павліченко, будуть традиційними для погребищан.

За матеріалами районної газети «Колос»

Знай наших!

Переглядів: 1768 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0